Δεκατρείς Ραφηνιώτες στη λίστα συμμετοχών του 5ου αγώνα Λίμνης Μαραθώνα

Mama Mageirepse new

Με δεκατρείς τουλάχιστον δρομείς, θα εκπροσωπηθεί η Ραφήνα στον 5ο Αγώνα Λίμνης Μαραθώνα, την Κυριακή 21 Μαΐου.

Δείτε την λίστα των συμμετοχών

bib lastname firstname year sex contest club Πληρωμή
703 BIEHLER PETER 1960 M 10km TTT
704 CIORNEI CARMEN DANIELA 1971 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
705 EVENSON FREYA 1972 F 10km TTT
706 LEJA JAN 1971 M 10km
707 Lock Kevin 1975 M 10km
708 MILWARD HENRY 1988 M 10km CAMPION SCHOOL
709 VINCENT DIDIER 1961 M 10km
710 WARCHOLIK ADAM 1977 M 10km
711 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1962 M 10km ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
712 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1980 F 10km Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
713 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1975 M 10km ENERGYM
714 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 1978 M 10km
715 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1953 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
716 ΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1992 F 10km ENERGYM
717 ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΝΙΑ 1992 F 10km ENERGYM
718 ΑΓΚΥΣΟΥΛΑΚΗ ΡΟΖΑ 1975 F 10km ENERGYM
719 ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 M 10km MONOS MOU
720 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1982 M 10km Olivesea Travel
721 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 1977 F 10km τελμησσος
722 ΑΔΑΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1973 F 10km Δήμος Μαραθώνα
723 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1959 M 10km RAFINA RUNNERS
724 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1971 F 10km Marathon Team Greece by Maria POLYZOU
725 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1981 M 10km Addidasrunners
726 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1981 M 10km PFIZER HELLAS
727 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
728 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 M 10km
729 ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 F 10km
730 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1981 M 10km Koropi trail runner team
731 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1971 F 10km ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ
732 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
733 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1964 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
734 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
735 ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1965 M 10km ΓΈΡΑΚΑ TEAM
736 ΑΝΑΤΣΟΥΤΣΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1968 M 10km EUROBANK
737 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1981 F 10km
738 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1964 F 10km Ανεξαρτητη
739 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 M 10km ENERGYM
740 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1962 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
741 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1964 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
742 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1965 M 10km ΚΑΝΕΝΑ
743 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2017 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
744 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1975 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
745 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1973 M 10km Roussos Running Team
746 ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2017 F 10km PILABOX
747 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1977 M 10km ΑΝΙΑΤΩΝ
748 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1967 M 10km FREERUN.GR
749 ΑΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1982 F 10km Think +
750 ΑΡΜΑΟΣ ΣΥΛΒΙΟΣ 1951 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
751 ΑΡΜΑΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 1976 F 10km ΔΕΛΤΑ Running Team
752 ΑΡΟΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1986 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
753 ΑΡΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1985 M 10km
754 ΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 1959 F 10km
755 ΑΣΚΕΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1988 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
756 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
757 ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1981 M 10km triathlon xalkida team
758 ΒΑΓΓΕΡ ΘΗΡΕΣΙΑ 1984 F 10km ΓΑΣ.ΧΟΛΑΡΓΟΥ
759 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1965 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
760 ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 M 10km
761 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1978 M 10km ΣΔΥΠ
762 ΒΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1976 M 10km ΚΕΡΑΤΕΑ
763 ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 M 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
764 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 1947 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ
765 ΒΗΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991 M 10km ανεξαρτητος
766 ΒΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1943 M 10km
767 ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1951 M 10km Σ.Δ.Υ.Π
768 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1970 F 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
769 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1994 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
770 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1982 M 10km Olivesea Travel
771 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
772 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 M 10km ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
773 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1972 M 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
774 ΒΟΡΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1967 M 10km free runner
775 ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 1945 M 10km Τελμησσός
776 ΒΟΥΓΑΤΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 F 10km Athens Runners
777 ΒΟΥΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1990 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
778 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1992 F 10km
779 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 1969 F 10km τελμησσος
780 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 M 10km ΣΔΥΡ – ΣΔΥΑ
781 ΒΡΟΥΒΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1986 F 10km Ανεξάρτητη
782 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΎΣΗΣ 1967 M 10km
783 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1970 M 10km
784 ΓΑΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 M 10km Μελισσιων
785 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 1983 F 10km ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
786 ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
787 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 1970 M 10km RafinaRunners
788 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1978 M 10km ΠΡΟΜΑΧΟΣ
789 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1953 M 10km δεν ανηκω σε συλλογο/ομαδα
790 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 M 10km ΣΔΥΜ
791 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 M 10km
792 ΓΕΩΡΓΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
793 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1970 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
794 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 M 10km Runners & Bikers Nea Makri club
795 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΕΡΕΖΑ 1981 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
796 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 M 10km
797 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 F 10km ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
798 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1982 F 10km οχι
799 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
800 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 M 10km Outrun
801 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1962 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
802 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 M 10km Olivesea Travel
803 ΓΚΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1961 M 10km ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ
804 ΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1969 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
805 ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
806 ΓΚΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 M 10km #1morekm
807 ΓΚΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1955 M 10km ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ
808 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 1977 F 10km RUNNER STORE
809 ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1988 F 10km 4M TRIATHLON TEAM
810 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
811 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 M 10km ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
812 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 M 10km ΣΔΥΠ
813 ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
814 ΓΡΙΣΠΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1988 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
815 ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1968 F 10km ΑΤΟΜΙΚΑ
816 ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1966 M 10km GR.RUNNER
817 ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1971 M 10km Runners & Bikers Nea Makri club
818 ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1956 M 10km Outdoorgames running team
819 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1987 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
820 ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 M 10km Ανεξαρτητος
821 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΛΗ 1987 F 10km παλληνη
822 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1984 M 10km ΕΝΑΛΙΟ
823 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 M 10km –
824 ΔΈΡΒΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 1990 M 10km
825 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1975 M 10km
826 ΔΗΜΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 1953 F 10km ENERGYM
827 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1972 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
828 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1977 M 10km ΝΕΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
829 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1975 M 10km Σχεδια
830 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1973 M 10km
831 ΔΙΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1976 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
832 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1978 M 10km
833 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 1964 M 10km PFIZER HELLAS
834 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1983 M 10km ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ
835 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
836 ΔΡΙΒΗΛΑ ΕΛΕΝΗ 1987 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
837 ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1973 M 10km ΚΑΜΙΑ
838 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1978 M 10km Καμία
839 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1985 M 10km outrun
840 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 1978 M 10km ΕΚΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
841 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 M 10km ανεξαρτητος
842 Εξαρχακου Πέρδικα 1980 F 10km Όρνιθες
843 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1953 M 10km SPARTAN RUNNERS
844 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΜΗΣ 1982 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
845 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
846 ΖΑΛΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 1978 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
847 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ 1971 F 10km FREERUN.GR
848 ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1985 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
849 ΖΑΠΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1983 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
850 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 1978 F 10km ENERGYM
851 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1977 M 10km ΙΔΙΩΤΗΣ
852 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 M 10km
853 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1995 M 10km
854 ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΥΗ 1977 F 10km MARATHON CLUB
855 ΖΕΪΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1978 M 10km free runner
856 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΗ 1969 F 10km nothing
857 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΗ 1969 F 10km ΑΤΟΜΙΚΑ
858 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1966 M 10km
859 ΖΕΥΚΙΛΗ ΜΕΝΙΑ 1964 F 10km MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU
860 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1969 M 10km MARATHIN TEAM GREECE
861 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ 1969 F 10km OutdoorGames running team
862 ΖΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1967 M 10km ΑΝΔΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
863 ΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1974 M 10km ΑΝΔΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
864 ΖΩΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1970 M 10km Οιον
865 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 M 10km ΑΧΑΡΝΩΝ
866 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1974 M 10km PPA TEAM
867 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 M 10km ROMAS PRO TRAINING
868 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
869 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 F 10km ΠΡΟΜΑΧΟΣ
870 ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΕΦΗ 1984 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
871 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 M 10km Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
872 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1978 F 10km
873 ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1977 M 10km
874 ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΑΚΡΙΒΗ 1974 F 10km Addidasrunners
875 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1981 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
876 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 M 10km Olivesea Travel
877 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1982 M 10km Olivesea Travel
878 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1970 M 10km ΗΛΙΑς ΒΕΡΓΙΝΗς
879 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΦΑΝΗΣ 1979 M 10km ENERGYM
880 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 M 10km ΣΔΥΠ
881 ΚΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 M 10km
882 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 1977 F 10km ΑΙΓΑΛΕΩ
883 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1983 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
884 ΚΑΛΦΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1963 M 10km ΝΟ
885 ΚΑΜΕΝ ΛΑΒΙΝΙΑ 1974 F 10km ΓΈΡΑΚΑ TEAM
886 ΚΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1980 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
887 ΚΑΜΠΟΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1988 F 10km ΚΑΜΙΑ
888 ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 M 10km Ανεξάρτητος
889 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1973 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
890 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 1966 F 10km
891 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 M 10km
892 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1964 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
893 ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 1983 F 10km Outdoor trainers
894 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ 1967 F 10km ΠΑΚΕ
895 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 M 10km BALBOA
896 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1980 M 10km PFIZER HELLAS
897 ΚΑΡΑΓΚΙΌΖΗΣ ΜΆΡΙΟΣ 1978 M 10km ΠΡΟΜΑΧΟΣ
898 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1965 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
899 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1962 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
900 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1973 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ
901 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 M 10km
902 ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1980 F 10km ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
903 ΚΑΡΟΚΗ ΕΛΕΝΗ 1972 F 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
904 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1970 M 10km ATP TRAINING
905 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 M 10km
906 ΚΑΣΙΜΗ ΚΑΣΙΜΗ 1979 F 10km Τελμισσος
907 ΚΑΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1965 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
908 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 1961 F 10km ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
909 ΚΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1982 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
910 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΔ 1980 M 10km ΑΤΟΜΙΚΟ
911 ΚΑΤΣΙΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1980 F 10km JUST PERFECT GYM
912 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 M 10km
913 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1981 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
914 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1988 M 10km ΑΤΟΜΙΚΑ
915 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
916 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 F 10km JUST PERFECT GYM
917 ΚΕΚΑΤΟΥ ΒΑΝΝΑ 1966 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
918 ΚΕΡΑΜΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 M 10km ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
919 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1964 M 10km
920 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1983 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
921 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 1975 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
922 ΚΙΟΥΣΗ ΤΙΤΣΑ 1970 F 10km Marathon team Greece by Maria Polyzou
923 ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1975 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
924 ΚΛΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1991 F 10km
925 ΚΟΘΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1976 M 10km
926 ΚΟΚΚΑΛΑΣ Γεωργιος 1990 M 10km Πανευβοικος Γ.Σ
927 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1977 M 10km ΣΑΦΑΝΣ
928 ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1979 M 10km MOMO
929 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ 1987 M 10km Γ.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
930 ΚΟΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1981 M 10km
931 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1967 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
932 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1958 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
933 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 M 10km TEAM
934 ΚΟΡΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ 1967 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
935 ΚΟΡΟΔΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1971 F 10km JUST PERFECT GYM
936 ΚΟΤΖΑΚΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1970 M 10km ΝΟ ΤΕΑΜ
937 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 M 10km Ανεξαρτητος
938 ΚΟΤΣΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 1994 F 10km MORI-KOTA
939 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 M 10km ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
940 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ 1969 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
941 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1969 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
942 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1967 M 10km SNAILS TEAM
943 ΚΟΥΡΆΣΑΝΤΖΉ ΜΆΡΤΑ 1977 F 10km ΙΔΙΏΤΗΣ
944 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
945 ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
946 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 M 10km IMMORTAL-ITY
947 ΚΟΥΤΙΒΑ ΣΟΝΙΑ 1982 F 10km
948 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2017 M 10km FREE RUNNERS
949 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1982 M 10km xanthirunners
950 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 M 10km ΣΔΥΑ
951 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 1972 M 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
952 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1968 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
953 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1961 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
954 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 1971 M 10km ΣΔΥΑ
955 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1963 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
956 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1959 M 10km ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
957 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
958 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1973 M 10km ΤΟ ΟΙΟΝ
959 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1944 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
960 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1973 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
961 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 M 10km BALBOA
962 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 M 10km Adidas runners
963 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 M 10km ΑΤΟΜΙΚΑ
964 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1987 M 10km ENERGYM
965 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1955 F 10km ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
966 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 M 10km
967 ΚΩΣΤΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙ 1975 F 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
968 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2017 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
969 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1982 M 10km Olivesea Travel
970 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1957 M 10km HPE RUNNING
971 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 M 10km Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
972 ΛΑΤΣΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1986 M 10km
973 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 M 10km ΚΑΝΕΝΑΣ
974 ΛΕΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 M 10km ανεξαρτητος
975 ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1968 F 10km ATP TRAINING
976 ΛΕΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 1985 F 10km ΑΤP TRAINING
977 ΛΙΑΠΗ ΑΜΑΛΙΑ 1966 F 10km Γερακας team
978 ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1971 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
979 ΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 M 10km
980 ΛΟΓΚΑΚΗ ΕΥΗ 1967 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
981 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ 1978 F 10km ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
982 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 M 10km RAFINA RUNNERS
983 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 M 10km
984 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1976 F 10km ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
985 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΕΥΗ 1971 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
986 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 1956 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
987 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 M 10km ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ
988 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 1966 F 10km ΟΧΙ
989 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 1973 F 10km Νo name
990 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1993 M 10km ENERGYM
991 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΑΧΤΙΔΑ 1977 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
992 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1981 M 10km PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
993 ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1977 M 10km COSMOTE TV
994 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1982 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
995 ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΜΑΡΙΑ 1981 F 10km ΙΟΡΔΑΝΗΣ
996 ΜΑΛΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1972 F 10km ΙΔΙΩΤΗΣ
997 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1962 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
998 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
999 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1981 M 10km Petralona
1 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
2 ΜΑΝΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 M 10km RafinaRunners
3 ΜΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 1978 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
4 ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1977 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
5 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1950 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
6 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 M 10km ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
7 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1976 M 10km Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
8 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 M 10km Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
9 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 M 10km Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
10 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1977 F 10km ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ RUN
11 ΜΑΝΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 M 10km ανεξαρτητος
12 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1978 M 10km
13 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1979 M 10km RUN TO CHANGE DIABETES
14 ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1964 F 10km ΑΤΟΜΙΚΟ
15 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 1980 F 10km ΓΑΝ816
16 ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1948 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1976 M 10km SENSITIES
18 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΖΩΗ 1970 F 10km
19 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1953 M 10km ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
20 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ ΣΠΥΡΟΣ 1971 M 10km ANEΞ
21 ΜΑΡΤΟ ΣΑΡΑ 1967 F 10km πιρεα
22 ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΤΑ 1993 F 10km ENERGYM
23 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1988 M 10km ENERGYM
24 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1977 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1956 M 10km
26 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1968 M 10km TELMISSOS
27 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1974 F 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
28 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1961 M 10km Παναθηναικος
29 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 M 10km Παναθηναικος
30 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1974 M 10km
31 ΜΑΎΡΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 1992 M 10km Protein planet runners
32 ΜΕΓΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 M 10km ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ
34 ΜΕΛΕΤΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 M 10km Mantis Runners
35 ΜΗΛΑΙΟΥ ΣΟΥΛΑ 1968 F 10km ΓΕΡΑΚΑ ΤΕΑΜ
36 ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 1973 M 10km
37 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1954 M 10km Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
38 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1958 M 10km no team
39 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1957 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
40 ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2017 M 10km SOC RUNNER
41 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΜΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1979 M 10km CLUB/TEAM
43 ΜΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1964 M 10km
44 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1944 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
46 ΜΟΛΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 1984 F 10km Ανεξαρτητη
47 Μολύβας Νικόλαος 1980 M 10km Ανεξαρτητος
48 ΜΟΝΕΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1988 M 10km ΑΤΟΜΙΚΑ
49 ΜΟΥΡΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 M 10km Z RUNNERS
50 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΟΝ 1966 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
51 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΆΜΠΗΣ 1975 M 10km Απόλλων Δυτικής Αττικής
52 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1974 M 10km ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
53 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1982 M 10km ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
54 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1979 M 10km OPAP TEAM
55 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1979 M 10km Skordo Team
56 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1976 F 10km RAFINARUNNERS
57 ΜΠΑΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 1977 M 10km
58 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 M 10km
59 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1970 M 10km
60 ΜΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 M 10km ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
61 ΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1948 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1974 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1970 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 ΜΠΕΤΕΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
65 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 M 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
66 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1994 M 10km
67 ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ 1983 F 10km
68 ΜΠΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1980 F 10km
69 Μπορονικολα Σοφια 1976 F 10km myrunner
70 ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1977 M 10km Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
72 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1956 M 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
73 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1976 M 10km TRIFFILAKIA LEVADIA
74 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1978 F 10km
75 ΜΥΛΩΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1990 M 10km ανεξαρτητος
76 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1981 M 10km Ορνιθες
77 ΜΥΡΑΤ ΑΓΓΕΛΟΣ 1978 M 10km
78 ΜΩΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 M 10km
79 ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1974 M 10km ΠΡΟΜΑΧΟΣ
80 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 F 10km Dream Team
81 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1976 M 10km 4Μ Triathlon Team
82 ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 1982 F 10km ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
83 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1962 F 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
84 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1979 M 10km THINK+
85 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 M 10km ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
86 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 1974 M 10km
88 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 ΝΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1985 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90 ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 M 10km άνευ συλλόγου
91 ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 M 10km άνευ συλλόγου
92 ΝΤΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1993 F 10km Ανεξάρτητος
93 ΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1965 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 ΞΗΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1960 F 10km GR RUNNERS-Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
96 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ 1947 M 10km ανεξαρτητοs
97 ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΑΝΝΑ 1996 F 10km ENERGYM
98 ΟΡΜΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1969 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1977 M 10km SESNITIES
100 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1966 M 10km Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
101 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 M 10km
102 ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1980 M 10km
103 ΠΑΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 1974 M 10km LOOSERS
104 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ 1979 F 10km Όρνιθες
107 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΟΝΙΑ 1989 F 10km Athens Runners
109 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1981 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 M 10km ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
111 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1979 M 10km Runners & Bikers Nea Makri club
112 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968 M 10km ΑΝΕΞ
113 ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1970 M 10km
114 ΠΑΝΤΣΙΩΤΗ ΚΥΡΑΤΣΑ 1949 F 10km ΣΔΥΑ
115 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 1960 M 10km ATP TRAINING / ΠΡΟΟΔΟΣ
117 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 M 10km Ανεξαρτητος
118 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 M 10km ανεξαρτητος
119 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1972 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
120 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 1986 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
121 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
122 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 M 10km ΑΤΟΜΙΚΟ
123 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 1985 M 10km ΕΝΑΛΙΟ
124 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΈΛΛΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 1995 F 10km Δεν είμαι σε σύλλογο
125 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 1987 F 10km Δεν είμαι σε σύλλογο
126 ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1977 F 10km LOOSERS
127 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 1965 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
128 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΙΩΆΝΝΗΣ 1965 M 10km
129 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1976 M 10km ΑΙΓΑΛΕΩ
130 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1971 M 10km ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
131 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 M 10km
132 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1960 M 10km ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ
133 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 1975 M 10km ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
134 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1978 F 10km ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
135 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 M 10km Sinac
136 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1968 M 10km ADIDAS
137 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1976 M 10km Mantis Runners
138 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1955 M 10km ΟΧΙ
139 ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΧΡΗΣΤΙΑΝ 1972 M 10km Outdoor Trainers
140 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1959 M 10km ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
141 ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1968 M 10km
142 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1984 M 10km RafinaRunners
143 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
144 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1973 M 10km Τελμισσος
145 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
146 ΠΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1968 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
147 ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΑ 1975 F 10km
148 ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1968 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
149 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1970 M 10km ΑΤΟΜΙΚΟ
150 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 1969 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
151 ΠΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 M 10km YEM/MELS
152 ΠΑΣΤΡΑ ΑΛΕΚΑ 1970 F 10km Marathon team by Maria Polyzou
153 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1972 M 10km ΣΔΥΡ
154 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1971 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
155 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1972 M 10km PROEDROS
156 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1964 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
157 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 M 10km ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ HOUSE OF CHAMPIONS
158 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1967 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
159 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1958 M 10km ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
160 ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
162 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1970 M 10km MANTIS RUNNERS
163 ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΦΗ 1963 F 10km ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΑΚΩΝΑΣ
164 ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ F 10km Aris holargou
165 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1951 M 10km ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
166 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 M 10km ΑΤΟΜΙΚΌ
167 ΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 M 10km ΟΧΙ
168 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1971 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
169 ΠΡΑΒΙΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1969 F 10km ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
170 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 M 10km KAMMIA
171 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΑΝΗ 1947 F 10km Τελμησσός
172 ΡΑΒΙΝΙ ΜΑΡΚΟ 1990 M 10km ΚΑΜΙΑ
173 ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 M 10km
174 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΣΣΑ 1977 F 10km
175 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 M 10km
176 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1979 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
178 ΡΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1989 F 10km ΣΔΥΠ
179 ΡΟΥΣΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1979 F 10km RAFINARUNNERS
180 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1981 M 10km
181 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 F 10km
182 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1955 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
183 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1980 M 10km DREAM_TEAM
184 ΣΑΡΙΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
185 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1953 M 10km Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
186 ΣΒΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 M 10km
187 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 M 10km
188 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
189 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1970 M 10km εφυραιοι ωκυποδες
190 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1981 F 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
191 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1981 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
192 ΣΙΦΟΝΙΟΣ ΑΡΗΣ 1993 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
193 ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1973 M 10km RafinaRunners
194 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 M 10km ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
195 ΣΚΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1987 M 10km RUN PIRAEUS
196 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1960 M 10km ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΠΥ
197 ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1970 F 10km Marathon team Greece by Maria Polyzou
198 ΣΟΥΛΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1962 F 10km ATP training
199 ΣΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2017 M 10km
200 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 M 10km RafinaRunners
201 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
202 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1969 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
203 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1972 M 10km
204 ΣΤΑΓΙΑΣ ΘΈΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1969 M 10km τρέχουμε για το διαβήτη
205 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1980 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
206 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1959 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
207 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΤΙΑ 1985 F 10km RafinaRunners
208 ΣΤΑΜΑΤΗ ΤΖΕΝΗ 1981 F 10km
209 ΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1967 M 10km ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
210 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 M 10km ΚΑΝΕΝΑΣ
211 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
212 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1965 M 10km ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ
213 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1983 M 10km ΚΑΜΙΑ
214 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1967 M 10km RAFINA RUNNERS
215 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1988 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
216 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 1974 M 10km ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
217 ΣΥΝΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 M 10km
218 ΣΦΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 M 10km
219 ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 M 10km RED STAR TRIATHLON CLUB
220 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2017 M 10km THINK +
221 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1977 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
222 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 1969 F 10km ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
223 ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1973 M 10km ΓΓΚΑ
224 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1968 M 10km ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
225 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1973 F 10km
226 ΤΖΙΑΓΚΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227 ΤΖΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1977 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
228 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1962 F 10km ADIDAS RUNNERS ATHENS
229 ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1986 M 10km novasports Running Team
230 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1961 M 10km ΟΑΚΑΒΟΧ
231 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1984 M 10km PFIZER HELLAS
232 ΤΟΜΑΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 1976 F 10km ΚΑΜΜΙΑ
233 ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ 1975 M 10km Α.Ο. ΣΕΙΡΙΟΣ
234 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 1965 F 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
235 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
236 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1962 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
237 ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 M 10km
238 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1974 M 10km Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
239 ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 M 10km SEO FLORINAS
240 ΤΣΑΚΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1988 M 10km ENERGYM
241 ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 M 10km
242 ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ 1974 F 10km ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
243 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 M 10km ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
244 ΤΣΙΑΛΛΑ ΖΩΗ 1982 F 10km
245 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1976 M 10km
246 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 1975 F 10km ΤΤΤ
247 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 M 10km
248 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 F 10km outrun
249 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 1972 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
250 ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1973 F 10km Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
251 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ 1971 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
252 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΑΝ ΝΙΚΟΣ 1973 M 10km ADIDAS RUNNERS ATHENS
253 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1984 F 10km
254 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1967 M 10km AEGEAN AIRLINES
255 ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1988 M 10km ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
256 ΥΨΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1973 M 10km ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
257 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 M 10km ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
258 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1965 M 10km
259 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ 1964 F 10km OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
260 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΗ 1971 F 10km OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
261 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1960 M 10km Ατομική συμμετοχή
262 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
263 ΦΡΙΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1990 M 10km Runners & Bikers Nea Makri club
264 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1963 M 10km ENERGYM
265 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 M 10km ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
266 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 M 10km RafinaRunners
267 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 M 10km ΙΟΡΔΑΝΗΣ
268 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1980 M 10km ADIDAS RUNNERS
269 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ 1967 F 10km ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
270 ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1966 M 10km Ανεξαρτητος
271 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1971 M 10km ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΕΤΟΧΗ
272 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1985 F 10km Βριλησσιων
273 ΧΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1963 M 10km ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
274 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
275 ΧΑΧΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
276 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1962 M 10km
277 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1984 M 10km ΦΛΟΓΑ – ΠΔΣΟΔΥΣΣΕΑΣ
278 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1994 F 10km Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ
279 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2001 M 10km O,TI NA’NAI
280 ΧΟΡΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1982 F 10km ΙΟ
281 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1966 F 10km
282 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
283 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1978 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
284 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 1976 M 10km Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
285 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1969 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
286 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
287 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 F 10km
288 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1980 M 10km ΕΝΑΛΙΟ
289 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 M 10km RED MILL
290 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 M 10km ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ
291 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1981 M 10km ΑΝΕΞΕΡΤΗΤΟΣ
292 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1968 M 10km ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
293 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 M 10km Fit4Run
294 ΨΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1959 M 10km ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Pet Point
Δείτε επίσης