Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα Θύελλα Ραφήνας – Εργοτέλης 0-0 (τελικό)

Παρακολουθήστε μέσα από το iRafina.gr λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ της Θύελλας Ραφήνας και του Εργοτέλη, για την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Τον αγώνα, που ξεκινά στις 15:00, θα διευθύνει ο Κουκούλας του Συνδέσμου Λέσβου, με βοηθούς τους Καρμίρη (Λέσβου) και Πρέντζα (Δυτική Αττική).

15.00 Ξεκίνησε ο αγώνας

4΄Υποψία ευκαιρίας για τον Εργοτέλη με τον Καιμακαμούδη αλλά τίποτα το ανησυχητικό για τους γηπεδούχους

7 Σέντρα του Φύτρου χωρίς αποτέλεσμα

18΄Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους μετον Χαρακτίδη να πλασάερει μόνος του με το τέρμα αλλά η μπάλα να φεύγει άουτ!

21΄Νέα ευκαιρία για τη Θύελλα με τον αρχηγό της πάλι τον Χαρακτίδη αλλά το σουτ έδιωξε σε κόρνερ με εκπληκτική απόκρουση ο γκολκίπερ Βασιλει’αδης

Το παιχνίδι τα τελευταία λεπτά έχει πάρει μια άγρια ομορφιά

27΄Τρίτη καλή ευκαιρία για την Θύελλα πάλι με τον Χαρακτίδη. Από εκτέλεση φάουλ η πάλα πέρασε λίγο άουτ

Στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι πιέζουν για το γκολ

37΄Κίτρινη ο Μανουσάκης

στο  πρώτο 40 λεπτο φθάσαμε και οι γηπεδούχοι εξακολουθούν να έχουν το πάνω χέρι. Έχουν κλείσει τα ατού του Εργοτέλη και πιέζουν για να ναοίξουν το σκορ

45΄Λήξη του πρώτου ημιχρόνου με τις δύο ομάδες να παραμένουν στο 0-0. Η Θύελλα σαφώς ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα, ενώ η κρητική ομάδα δεν παρουσίασε τίποτα το αξιόλογο

46΄Ξεκίνησε το β΄ημίχρονο με μια αλλαγή. Ο Ζέκιο στη θέση του τραυματία Μπουντάκη

49΄Σουτ δυνατό του Κατσικοκέρη μπλόκαρε ο Κατσιούλης

52΄΄ Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Κοιλιάρας αντί Γκαρακλίδη

57΄Σουτ του Κατσικοκέρη πολύ άουτ

Ο Εργοτέλης δείχνει να μπήκε δυναμικά στο ματς, ενώ  οι γηπεδούχοι παίζουν πάντα ψυχωμένα

63΄Αλλαγή για Εργοτέλη. Μπρατσιάνι (νεοαποκτηθείς) αντί Καιμακαμούδη

66΄Κίτρινη ο Λεάλ

Στα τελευταόα λεπτά ο Εργοτέλης δείχνει πιο κοντά στο γκολ, αλλά την μεγάλη ευκαιρία δεν την έχει κάνει

85΄Αλλαγή η Θύελλα. Αράπης αντί Μαστρογιαννούδη

Στα τελευταία λεπτά έχει ανοίξει το ματς με τις δύο ομάδες να βγαίνουν στην κόντρα χωρίς όμως να εχει γίνει η μεγάλη φάση