ΕΠΣΑΝΑ: «Διπλό» ο Θησέας Ν. Μάκρης, νίκες για Αετό Πικερμίου & Αρτέμιδα – Όλα τα αποτελέσματα

Σπουδαίο «διπλό» για τον Θησέα Νέας Μάκρης, ο οποίος επιβλήθηκε με 1-0 σε βάρος του Κορωπίου.

Στην Β’ Κατηγορία ο Αετός Πικερμίου επικράτησε με 2-1 απέναντι στη Δόξα Αγ. Άννας και η Άρτεμις με 1-0 σε βάρος του Γέρακα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε Α’, Β΄και Γ΄ Κατηγορία

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 17/03/18 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/03/18 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 17/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-4
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
7. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
2-1
8. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 17/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-3
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Σάββατο 17/03/18 15:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
10-1
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 17/03/18 15:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0
Διαβάστε επίσης