ΕΠΣΑΝA: Δείτε live την εξέλιξη των αγώνων – Τα τελικά αποτελέσματα! Άρης – Τριγλία 1-1

Παρακολουθείστε live την εξέλιξη των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΑΝΑ, μέσα από το irafina.gr, σε συνεργασία με το epsanastisentra.blogspot.com…

Συνεχής Ενημέρωση έως την ολοκλήρωση των αποτελεσμάτων πατώντας F5 ή ανανέωση σελίδας

ΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ Α’ ΕΠΣΑΝΑ ΚΑΙ Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Τελικό και στα Γλυκά Νερά: Ο ΑΟ Γλυκών Νερών νίκησε 1-0 τον Παλλαυρεωτικό

ΓΚΟΛ! Ο Σαρωνικός κάνει το 0-6 στον Αυλώνα με τον Ρόθο και ο διαιτητής σφυρίζει τη λήξη!

Τελικά σε Λαύριο και Νέα Μάκρη:  Λαυρεωτική-Ατλαντίδα 2-2, Εθνικός Ν.Μ.-Κορωπί 1-0.

ΓΚΟΛ! Ο Εθνικός Νέας Μάκρης άνοιξε το σκορ στο 88′ με τον Ραζακιά!

Τελικό στην Κερατέα: Ο Αστέρας Βάρης νίκησε 1-0 τον Κεραυνό.

Τελικό στον Άγιο Στέφανο: Παθιακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχ. 0-1

Τελικό στην Ανθούσα: Οι Νικητές επικράτησαν 2-1 του Διόνυσου.

Τελικό στην Βούλα: Άρης – Τριγλία Ραφήνας 1-1

ΓΚΟΛ! Ο Διόνυσος μειώνει σε 2-1 του Νικητές στο 73′!

ΓΚΟΛ! Η Λαυρεωτική ισοφαρίζει σε 2-2 την Ατλαντίδα με νέο πέναλτι!

ΓΚΟΛ! Το ευχάριστο απόγευμα του Σαρωνικού συνεχίζεται, 5-0 τον ΑΟ Αυλών με σκόρερ και πάλι τον Μπουγάτσια!

ΓΚΟΛ! Ο ΑΟ Γλυκών Νερών ανοίγει το σκορ με απευθείας εκτέλεση φάουλ κόντρα στον Παλλαυρεωτικό!

ΓΚΟΛ! Ο Σαρωνικός πετυχαίνει και τέταρτο γκολ πάλι με τον Μπουγάτσια, ο οποίος έκανε χατ-τρικ!

ΓΚΟΛ!  Ο Αστέρας Βάρης ανοίγει το σκορ στην Κερατέα και προηγείται 1-0 του Κεραυνού με γκολ του Μασκλαβάνου στο 67′!

ΓΚΟΛ! Οι Νικητές Ανθούσας διπλασίασαν τα τέρματα τους με γκολ του Κοσκολού στο 49′.

ΓΚΟΛ! Ο Σαρωνικός τριπλασίασε τα τέρματα του με τον Μπουγάτσια!

Ημίχρονο σε Κερατέα, Γλυκά Νερά και Λαύριο. Γλυκά Νερά-Παλλαυρεωτικός 0-0, Κεραυνός Κερ.-Αστέρας Βάρης 0-0, Λαυρεωτική-Ατλαντίδα 0-2.

Ημίχρονο στον Άγιο Στέφανο: Παθιακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχ. 0-1.

Ημίχρονο στην Παιανία. Η Μάχη προηγείται 2-1 του Παμπαιανικού.

Ημίχρονο στην Βούλα. Άρης Βούλας – Τριγλία Ραφήνας 1-1

ΓΚΟΛ! Ο Άρης Βούλας ισοφαρίζει την Τριγλία Ραφήνας 1-1 με απευθείας χτύπημα φάουλ του Γεωργακοπουλου

ΓΚΟΛ! Η Μάχη προηγείται ξανά στο ματς με τον Παμπαιανικό, 2-1!

ΓΚΟΛ! Η Ατλαντίδα διπλασίασε τα τέρματα της στο Λαύριο και προηγείται 2-0 της Λαυρεωτικής!

ΓΚΟΛ! Ο Παμπαιανικός ισοφαρίζει σε 1-1 τη Μάχη Μαραθώνα!

ΓΚΟΛ! Η Μάχη παίρνει κεφάλι στο σκορ με 1-0 στην Παιανία με σκόρερ τον Σένε!

Αναγκαστική αλλαγή για τον Παλλαυρεωτικό στο 7ο λεπτό. Στη θέση του Νικολαΐδη που τραυματίστηκε πέρασε ο Σπυρόπουλος.

ΓΚΟΛ! Η Ατλαντίδα άνοιξε το σκορ στο Λαύριο και προηγείται 1-0 της Λαυρεωτικής!

ΓΚΟΛ! Η Τριγλία μπαίνει μπροστά στο σκορ με γκολ του Ταμπάκη

ΓΚΟΛ! Γρήγορα ο Σαρωνικός διπλασιάζει τα τέρματα του με τον Μπουγάτσια!

ΓΚΟΛ! Ο Σαρωνικός προηγείται με γκολ του Έλενα 1-0 εκτός έδρας του ΑΟ Αυλών, ενώ έχει και χαμένο πέναλτι του Μπουγάτσια!

ΓΚΟΛ! Ο Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών προηγείται 1-0 του Παθιακάκη στο γήπεδο του Άγιου Στέφανου με πέναλτι!