Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα Πρωταθλήματα της Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΑΝΑ.
Στην Α΄Κατηγορία ο Παλληνιακός υποδέχεται την Λαυρεωτική, ενώ ξεχωρίζει το τοπικό ντέρμπι ανάμεσα στη Μάχη Μαραθώνα και τον Θησέα Νέας Μάκρης.
Στην Β’ Κατηγορία ο Αετός Πικερμίου θα αγωνιστεί εκτός έδρας με τον Παλλαυρεωτικό, ενώ η Αρτέμιδα υποδέχεται τη Δόξα Αγ. Άννας και ο Γέρακας τον Σαρωνικό.
Αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία έχει ως εξής:
Α’ Κατηγορία
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Μαρκόπουλου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. | |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α. | |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ. | |
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Άνοιξης | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. | |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Βάρης | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. | |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. |
Β΄Κατηγορία
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Δροσιάς | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Γέρακα | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Πολυδενδρίου | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | |
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Αφιδνών | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. |
Γ’ Κατηγορία
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α. | |
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Καλάμου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | |
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Αυλώνα | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. |