ΕΠΣΑΝΑ: Εντός με Καλύβια ο Θησέας, εκτός με Πρωτέα ο Αετός – Την Κυριακή τα δύο μεγάλα ντέρμπι

Την Κυριακή θα πραγματοποιηθούν τα δύο μεγάλα ντέρμπι της Α’ Κατηγορίας, Γλυκά Νερά-Παλληνιακός και Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου- Αστέρας Βάρης, ενώ ο Θησέας Νέας Μάκρης θα αντιμετωπίσει στην Αγ. Μαρίνα τα Καλύβια.

Στην Β’ Κατηγορία ο Αετός Πικερμίου θα δοκιμαστεί σήμερα Σάββατο, εκτός έδρας με τον Πρωτέα Π. Φώκαιας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία έχει ως εξής:

Α΄Κατηγορία

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 22/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.

Β΄Κατηγορία

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.

Γ΄Κατηγορία

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γραμματικού Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 22/10/17 16:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
Δείτε επίσης