Μόνος πρώτος στην κορυφή είναι από σήμερα ο Παλληνιακός ο οποίος επικράτησε με 4-ο σε βάρος της Λαυρεωτικής.
Ισόπαλο έληξε με σκορ 2-2 το τοπικό ντέρμπι ανάμεσα στην Μάχη Μαραθώνα και τον Θησέα Νέας Μάκρης, ενώ ο Αστέρας Βάρης επιβλήθηκε με 4-0 απέναντι στον Νικολακάκη.
Στην Β’ Κατηγορία την ήττα γνώρισε εκτός έδρας ο Αετός Πικερμίου με 2-0 από τον Παλλαυρεωτικό.
Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία
Α’ Κατηγορία
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Μαρκόπουλου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. | 1-2 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) | 1-1 |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ. | 1-2 |
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Άνοιξης | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ) | 2-0 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. | 5-1 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ) | 4-0 |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Βάρης | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. | 4-0 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | 2-2 |
Β΄Κατηγορία
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | 4-1 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Δροσιάς | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 0-0 |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Γέρακα | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 2-1 |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-1 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Πολυδενδρίου | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 0-1 |
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Αφιδνών | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 1-2 |
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 2-0 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 3-2 |
Γ’ Κατηγορία
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α. | 0-3 |
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Καλάμου | Σάββατο | 14/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-2 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 2-0 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Αυλώνα | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 3-0 |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 0-1 |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 1-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. |