Protypo Rafina Fitness Club: Σαββατοκύριακο γεμάτο δράσεις και διακρίσεις (φωτό)

Το Σάββατο 13/1/18 το Protypo Rafina Fitness Club συμμετείχε στο 2ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κωπηλασίας εσωτερικού χώρου.

Ο Τουρσουνίδης Νίκος κατέκτησε την 2η θέση στην κατηγορία του, ο Χολέβας Χρήστος την 5η θέση και συμμετείχε ο Σπανόπουλος Χρήστος. Μαζί τους ήταν ο συναθλητής τους Κωνσταντέας Βαγγέλης που λόγω τραυματισμού δεν συμμετείχε όμως με την παρουσία του τους εμψύχωσε.

Στο βάθρο ο Νίκος Τουρσουνίδης

Την Κυριακή 14/1/18 ο Παναγής Μακρής συμμετείχε στον 5ο ημιμαραθώνιο Ευρώτα 10 χιλ.

Στον πρώτο από τους 3 αγώνες Salomon στο Κρυονέρι έλαβε μέρος η ομάδα των 9 ατόμων του Protypo Rafina Fitness Club. Η ομάδα κατέκτησε την 4η θέση της γενικής κατάταξης και ετοιμάζεται για τους επόμενους δύο αγώνες.