Τρελά γκάζια για τους Νέους της Θύελλας, 5-0 τον Γέρακα!

Με το επιβλητικό 5-0 πέρασαν οι Νέοι της Θύελλας Ραφήνας από τον Γέρακα.

Οι “Λιγνιτωρύχοι” δεν δυσκολεύτηκαν σε κανένα σημείο του αγώνα και με αυτή τη νίκη κατάφεραν να πιάσουν στην κορυφή τον Παλληνιακό, ο οποίος έχει έναν αγώνα περισσότερο.

Το 1-0 για τους “πράσινους” έκανε ο Χρήστου στο 33′ λεπτό, ενώ ο Γεωργούλιας στο 42′ λεπτό έκανε το 2-0,

Στην επανάληψη, ο Χρήστου με δεύτερο προσωπικό του τέρμα έγραψε το 3-0 στο 60′ λεπτό, ενώ Σουλτανίδης τέσσερα λεπτά αργότερα έκανε το 4-0.

Το τελικό 5-0 ήρθε από τον Τσακκο στο 66′ λεπτό.

Θύελλα Ραφήνας: Αθανασίου, Γεραμάνης Ν., Πτζέτρι (80’ Αγγελακόπουλος), Κατσέλης (68’ Μπαμπαλής), Μπήλιος (73’ Ασπρογέρακας), Τσάκωνας, Τσακκος, Τόγιας, Σουλτανίδης (69’ Κοζανίδης), Χρήστου, Γεωργούλιας (Φυτίλης).