ΕΠΣΑΝΑ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες στα πρωταθλήματα Παμπαίδων και Παίδων

Για την 5η αγωνιστική της β’ φάσης του πρωταθλήματος παμπαίδων, διεξήχθησαν το πρωί του Σαββάτου 4/4 και οι 6 συναντήσεις των δύο ομίλων, με τα ακόλουθα αποτελέσματα.

* Στον Α’ όμιλο:
Κυανούς Αστήρ Βάρης – Λαυρεωτική 5-0
Θύελλα – Αχαρναϊκός 1-4
Κωστέας Γείτονας – Τριγλία 5-0

Η βαθμολογία:

                                             Β.   Α.  Ν-Ι-Η   ΤΕΡΜ.

1. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ      15   5   5-0-0   22-01

2. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ                  12   5   4-0-1   23-04

Δείτε ακόμα:  Τριγλία Ραφήνας - ΠΑΟ Καλυβίων 2-1: Οι καλύτερες φάσεις και τα γκολ (φωτό & βίντεο)

3. Κ. ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ            06   5   2-0-3   11-12

4. ΘΥΕΛΛΑ                           03   4   1-0-3   07-14

5. ΤΡΙΓΛΙΑ                            03   4   1-0-3   02-14

6. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ                   03   5   1-0-4   04-24

 

* Στον Β’ όμιλο:
Αστέρας Αυλώνος – Αστέρας Μενιδίου 2-3
Γλυκά Νερά – Θησέας Ν. Μάκρης 1-1
Νικολακάκης – Νικητές 2-2

Η βαθμολογία:

                                          Β.   Α.   Ν-Ι-Η   ΤΕΡΜ.
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝ.             12   5   4-0-1   17-06
2. ΝΙΚΗΤΕΣ                       10   5   3-1-1   17-09
3. ΘΗΣΕΑΣ                        10   5   3-1-1   06-02
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛ.              06   5   2-0-3   12-12
5. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ             04   5   1-1-3   08-14
6. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ                 01   5   0-1-4   06-23
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 
 
Για την 5η αγωνιστική της β’ φάσης του πρωταθλήματος παίδων, διεξήχθησαν το πρωί της Κυριακής 5/4 οι 5 από τις 6 συναντήσεις των δύο ομίλων, με τα ακόλουθα αποτελέσματα.
 
* Στον Α’ όμιλο:
Μαρκό – Τριγλία 3-1
Θύελλα – Κρυονέρι 3-0
Ο αγώνας Παμπαιανικού – Νίκης Δροσιάς ανεβλήθη και θα διεξαχθεί την Μ. Τρίτη 7/4, ώρα 17.30’, στο γήπεδο Παιανίας.
 
Η βαθμολογία:
                                             Β.   Α.  Ν-Ι-Η   ΤΕΡΜ.
1. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ             10   4   3-1-0   08-02
2. ΘΥΕΛΛΑ                         10   5   3-1-1   11-05
3. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                      09   5   3-0-2   08-06
4. ΤΡΙΓΛΙΑ                           05   5   1-2-2   06-05
5. ΝΙΚΗ                                03   4   1-0-3   03-11
6. ΜΑΡΚΟ                            01   5   1-0-4   05-12
– Η Μαρκό έχει ποινή -2 β.
 
* Στον Β’ όμιλο:
Αστέρας Αυλώνος – Νικολακάκης 3-1
Αχαρναϊκός – Γλυκά Νερά 1-1
Κεραυνός – Φοίβος Βάρης 1-0
 
Η βαθμολογία:
                                        Β.  Α.  Ν-Ι-Η  ΤΕΡΜ.
1. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ             10   5   3-1-1   13-07
2. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ            08   5   2-2-1   05-05
3. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ         07   5   2-1-2   08-11
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ                07   5   2-1-2   05-06
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛ.          06   5   1-3-1   11-10
6. ΦΟΙΒΟΣ                     02   5   0-2-3   08-11

 

Δείτε ακόμα:  Ένοχος ο Καρίμ Μπενζεμά για τον εκβιασμό του Βαλμπουενά με sex tape!