ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4 και 5/4)

Αναλυτικά:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 32η Αγωνιστική

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

32η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/15
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 3-1 (1-1)
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 4-1 (4-1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑ 5-0 (2-0)
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1-2 (0-1)
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-1 (0-0)
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 3-2 (1-1)
ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 6-1 (2-0)
ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2-1 (1-0)

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
* Την Μ. Τετάρτη 8/4 ορίσθηκε η διεξαγωγή του αναβληθέντα αγώνα της 31ης αγωνιστικής Γλυκών Νερών-Θύελλας Ραφήνας, ώρα 16.30’, στο γήπεδο Γλυκών Νερών.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ                                           ΒΑΘ.    ΑΓ.       Ν.         Ι.          Η.         ΤΕΡΜ.
01. Θύελλα                        73      29      23      4        2        75-13
———————————————————————————————-
02. Κορωπί                        62      30      18      8        4        42-22
03. Ολυμπιακός Α.Σ.           58      30      17      7        6        57-29
04. Γλυκά Νερά                  54      29      15      9        5        41-24
05. Πρωτέας                      51      30      14      9        7        45-29
06. Λαυρεωτική                  44      30      10      14      6        41-34
7. Κεραυνός                      41      30      10      11      9        25-32
8. Μάχη                           38      30      10      8        12      42-40
09. Ολυμπιακός Λ.              39      30      12      9        9        39-29
10. Κουβαράς                    37      30      10      7        13      40-51
11. Παλληνιακός                 37      30      10      7        13      40-45
12. Μαρκό                         36      31      9        9        13      31-35
13. Νικηφόρος                   30      30      7        9        14      31-36
14. Κρυονέρι                     29      30      8        7        15      31-41
———————————————————————————————-
15. Δόξα Κ.                       28      30      7        7        16      28-42
16. Εθνικός Ν.Μ.                18      31      4        6        21      1571
17. Σταμάτα                     13      30      2        7        21      23-72

Δείτε ακόμα:  Απόλυτος κυρίαρχος η Τριγλία! Νίκησε και τα Καλύβια 2-1

* Το Κρυονέρι φέρει ποινή -2 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.
* Ο Ολυμπιακός Λ. φέρει ποινή -6 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.

* Η επόμενη 33η αγωνιστική:
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

30ή αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/15

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ 7-0 (4-0)
ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2-3 (0-1)
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ 2-2 (1-0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/15
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ 0-1 (0-0)
ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ 0-0
ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 1-0 (0-0)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 3-0 (0-0)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΤΕΜΙΣ 2-1 (0-1)
ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ 1-2 (1-0)
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ 0-0

* Την Μ. Τετάρτη 8/4 ορίσθηκε η διεξαγωγή του αναβληθέντα αγώνα της 29ης αγωνιστικής Αρτέμιδος-Ωρωπού, ώρα 16.30’, στο γήπεδο Σπάτων.

Δείτε ακόμα:  Στοίχημα: Μυρίζει... ισοπαλία στην Τρίπολη, διπλό στην Τοσκάνη

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

       ΟΜΑΔΕΣ             ΒΑΘ.   ΑΓ.     Ν.      Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. Νικολακάκης       76      30      24      4        2        81-22
02. Άρης Β.                 70      30      22      4        4        62-24
03. Ωρωπός               60      29      19      3        7        57-26
4. Αχιλλέας                51      30      16      3        11      54-51
5. Παμπαιανικός     50      30      15      5        10      57-38
06. Αήττητος              47      30      15      6        9        53-42
07. Σαρωνικός           45      30      13      6        11      42-46
08. Αφιδναϊκός          42      30      11      9        10      32-34
09. Ατλαντίς               41      30      11      8        11      34-38
10. Διόνυσος             40      30      9        13      8        29-27
11. Καλύβια               39      30      11      6        13      37-38
12. Παθιακάκης       37      30      9        10      11      28-36
13. Νικητές                36      30      9        9        12      48-50
14. Άρτεμις                35      29      10      5        14      32-32
15. Άνοιξη                  35      30      8        11      11      33-43
16. Βουλιαγμένη       34      30      9        7        14      27-45
17. Καπανδρίτι         32      30      7        11      12      26-44
18. Νίκη Δρ.              20      30      5        5        20      28-58
19. Ραμνούς             19      30      4        7        19      23-51
20. Δόξα Α.Α.            16      30      4        4        22      45-84
* Ο Αήττητος φέρει ποινή -4 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.

* Η επόμενη 31η αγωνιστική:

ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΩΡΩΠΟΣ
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ – ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

23η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/15

ΑΥΛΩΝΑΣ – ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ 3-1 (0-0)
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1-2 (1-1)
ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ 0-2 (0-1)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/15

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1-0 (1-0)
ΓΕΡΑΚΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 4-2 (2-0)
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1-4 (1-2)
ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Δείτε ακόμα:  Χειρουργήθηκε στον αγκώνα ο Τσιτσιπάς (φωτό)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ                                                  ΒΑΘ.    ΑΓ.       Ν.         Ι.          Η.         ΤΕΡΜ.
01. Αστέρας Μενιδίου         52      21      17      1        3        63-26
02. AO Αυλώνoς                50      22      15      5        2        45-26
03. ΑΕ Μενιδίου                 44      22      14      2        6        5330
04. Αετός Πικερμίου            40      22      12      4        6        48-27
05. Μ. Αετός Πολυδεν.        34      22      10      4        8        3731
06. Παλλαυρεωτικός            34      21      10      4        7        47-27
07. Γέρακας                       31      21      9        4        8        35-36
08. Δόξα Ποντίων               28      21      8        4        9        48-47
09. Αστέρας Αυλώνος          26      21      8        2        11      28-41
10. Αστέρας Γλ. Νερών        25      21      8        1        12      30-49
11. Συκάμινο                      25      21      5        10      6        19-21
12. Θησέας Ν. Μάκρης         23      22      6        5        11      31-39
13. Πανσταυραϊκός              16      21      4        4        13      20-50
14. Φοίβος Βάρης                12      22      5        3        14      33-45
15. Αμφιάραος Καλάμου       9        22      2        3        17      16-58

* Ο Αμφιάραος έχει 1 μηδενισμό.
* Ο Φοίβος φέρει ποινή -6 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.

* Η επόμενη 24η αγωνιστική:

ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΥΛΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΣΥΚΑΜΙΝΟ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ