ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του σ/κ (23 & 24/1)

Ορίστηκαν τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ.

Ο εκτός έδρας αγώνας της Θύελλας στην Κερατέα με τον Κεραυνό είναι την Κυριακή στις 15.00, ενώ την ίδια ώρα αλλά το Σάββατο διεξάγεται η αναμέτρηση του Αετού Πικερμίου με τον Αστέρα Γλ. Νερών.

Αναλυτικά:

A Κατηγορία
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ

Βούλας

Σάββατο

23/01/16

15:00

   

2.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

23/01/16

15:00

   

3.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

23/01/16

15:00

   

4.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Λαυρίου Π.Βογιατζής

Κυριακή

24/01/16

15:00

   

5.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

24/01/16

15:00

   

6.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΚ Παλλήνης

Κυριακή

24/01/16

15:00

   

7.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

24/01/16

15:00

   

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κερατέας

Κυριακή

24/01/16

15:00

   
Δείτε ακόμα:  Στοίχημα: «Επίσκεψη» στη Σκανδιναβία με Λίλεστρομ και το combo της ΑΪΚ

Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

20.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Διονύσου

Σάββατο

23/01/16

15:00

 

21.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

Άνοιξης

Σάββατο

23/01/16

15:00

 

22.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

23/01/16

15:00

 

23.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Κρυονερίου

Σάββατο

23/01/16

15:00

 

24.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

Ανθούσας

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

25.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Αφιδνών

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

26.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Αυλώνα

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

27.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

28.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κρυονερίου

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

29.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Βάρης

Σάββατο

23/01/16

15:00

 

30.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Ραφήνας

Σάββατο

23/01/16

15:00

 

31.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Αγίας Άννας

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

32.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

33.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Γέρακα

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

34.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

24/01/16

15:00

 

35.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Καλάμου

Κυριακή

24/01/16

15:00

 
Δείτε ακόμα:  Στοίχημα: Ντέρμπι στις Ελπίδες, πρώτο τεστ για τον Ολυμπιακό