ΕΠΣΑΝΑ: Όλοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (και μια πρόγευση από τον τελικό!)

Δείτε τους αγώνες Σαββάτου (7/3) και Κυριακής (8/3) στην ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 07/03/15 15:30    
2. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 08/03/15 15:30    
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 08/03/15 15:30    
4. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 08/03/15 15:30    
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 08/03/15 15:30    
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 08/03/15 15:30    
7. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 08/03/15 15:30    
8. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 08/03/15 15:30    
Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 07/03/15 15:30    
10. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 07/03/15 15:30    
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 07/03/15 15:30    
12. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 07/03/15 15:30    
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 07/03/15 15:30    
14. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 07/03/15 15:30    
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 08/03/15 15:30    
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 08/03/15 15:30    
17. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Κυριακή 08/03/15 15:30    
18. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βουλιαγμένης Κυριακή 08/03/15 15:30    
Γ κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αυλώνα Σάββατο 07/03/15 15:30    
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βάρης Σάββατο 07/03/15 15:30    
21. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 07/03/15 15:30    
22. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γέρακα Κυριακή 08/03/15 15:30    
23. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 08/03/15 15:30    
24. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 08/03/15 15:30    
25. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 08/03/15 15:30  
Δείτε ακόμα:  Έβγαλε... άσσους από το μανίκι ο Γιαννίκης - Έτσι αλλάζει την ΑΕΚ - Κίνηση ματ με Έλληνες