Α’ ΕΠΣΑΝΑ – Όλο το πρόγραμμα! Τριγλία Ραφήνας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών την 1η αγωνιστική

Σε μια λαμπρή εκδήλωση, στο κτήμα Μπραϊμνιώτη και με καλεσμένο που προκάλεσε αίσθηση, τον ισχυρό άνδρα της ΑΕΚ Δημήτρη Μελισσανίδη, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ.

Η πρεμιέρα επεφύλαξε δύο μεγάλα ντέρμπι, αυτό ανάμεσα σε Γλυκά Νερά και Ολυμπιακό Αγίου Στεφάνου, αλλά και το γειτονικό ανάμεσα σε Κεραυνό Κερατέας και Μαρκό! Η Τριγλία θα παίξει με τον Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών.

Τη 2η αγωνιστική υπάρχει επίσης μεγάλο ματς, με τον Αστέρα Βάρης να υποδέχεται τον ΑΟ Γλυκών Νερών, και τον Ολυμπιακό Αγίου Στεφάνου να φιλοξενεί τον Κεραυνό Κερατέας, ενώ την 3η αγωνιστική θα δοθεί το πρώτο… κρας τεστ ανάμεσα σε Μαρκό και Ολυμπιακό Αγίου Στεφάνου, δύο ομάδες που είναι μέσα στα μεγάλα φαβορί για την κατάκτηση του τίτλου! Επίσης την 3η αγωνιστική θα παίξει ο Κεραυνός Κερατέας με τον Αστέρα Βάρης.

Την 4η αγωνιστική δεσπόζει το Αστέρας Βάρης-Μαρκό, την 5η το Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Αστέρας Βάρης, την 7η το Γλυκά Νερά-Τριγλία Ραφήνας, την 8η το Τριγλία Ραφήνας-Κεραυνός Κερατέας, την 9η το Μαρκό-Τριγλία Ραφήνας και τη 10η το Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΑΝΑ:

1η αγωνιστική 16η
Γιάννης Παθιακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα
ΠΑΟ Καλυβίων-Άνοιξη
Παμπαιανικός-Παλλαυρεωτικός
ΑΠΟ Νικολακάκης-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό
Τριγλία Ραφήνας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

2η αγωνιστική 17η
Τριγλία Ραφήνας-Γιάννης Παθιακάκης
Θησέας Ν. Μάκρης-Άρης Βούλας
Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
Άνοιξη-Παμπαιανικός
Παλλαυρεωτικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Κεραυνός Κερατέας
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μαρκό

3η αγωνιστική 18η
Άρης Βούλας-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
Παμπαιανικός-Μάχη Μαραθώνα
ΑΠΟ Νικολακάκης-Άνοιξη
Γλυκά Νερά-Παλλαυρεωτικός
Κεραυνός Κερατέας-Αστέρας Βάρης
Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Γιάννης Παθιακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

4η αγωνιστική 19η
Τριγλία Ραφήνας-ΠΑΟ Καλυβίων
Γιάννης Παθιακάκης-Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης-Παμπαιανικός
Μάχη Μαραθώνα-ΑΠΟ Νικολακάκης
Άνοιξη-Γλυκά Νερά
Παλλαυρεωτικός-Κεραυνός Κερατέας
Αστέρας Βάρης-Μαρκό
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

5η αγωνιστική 20ή
Παμπαιανικός-Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκης
ΑΠΟ Νικολακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
Κεραυνός Κερατέας-Άνοιξη
Μαρκό-Παλλαυρεωτικός
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης
Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

6η αγωνιστική 21η
Τριγλία Ραφήνας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Γιάννης Παθιακάκης-Παμπαιανικός
Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
Θησέας Ν. Μάκρης-Γλυκά Νερά
Μάχη Μαραθώνα-Κεραυνός Κερατέας
Άνοιξη-Μαρκό
Παλλαυρεωτικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης

7η αγωνιστική 22η
Γλυκά Νερά-Τριγλία Ραφήνας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γιάννης Παθιακάκης
Παμπαιανικός-Άρης Βούλας
Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης
Μαρκό-Μάχη Μαραθώνα
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη
Αστέρας Βάρης-Παλλαυρεωτικός
ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

8η αγωνιστική 23η
Τριγλία Ραφήνας-Κεραυνός Κερατέας
Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-ΑΠΟ Νικολακάκης
ΠΑΟ Καλυβίων-Παμπαιανικός
Θησέας Ν. Μάκρης-Μαρκό
Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άνοιξη-Αστέρας Βάρης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Παλλαυρεωτικός

9η αγωνιστική 24η
Μαρκό-Τριγλία Ραφήνας
Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης
Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
ΑΠΟ Νικολακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη
Παμπαιανικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

10η αγωνιστική 25η
Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό
Άρης Βούλας-Κεραυνός Κερατέας
ΠΑΟ Καλυβίων-Γλυκά Νερά
Παμπαιανικός-ΑΠΟ Νικολακάκης
Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Άνοιξη

11η αγωνιστική 26η
Αστέρας Βάρης-Τριγλία Ραφήνας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Γιάννης Παθιακάκης
Μαρκό-Άρης Βούλας
Κεραυνός Κερατέας-ΠΑΟ Καλυβίων
Γλυκά Νερά-Παμπαιανικός
Παλλαυρεωτικός-Θησέας Ν. Μάκρης
Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα
ΑΠΟ Νικολακάκης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

12η αγωνιστική 27η
Τριγλία Ραφήνας-Παλλαυρεωτικός
Γιάννης Παθιακάκης-Αστέρας Βάρης
Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΠΑΟ Καλυβίων-Μαρκό
Παμπαιανικός-Κεραυνός Κερατέας
ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά
Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Μάχη Μαραθώνα

13η αγωνιστική 28η
Άνοιξη-Τριγλία Ραφήνας
Παλλαυρεωτικός-Γιάννης Παθιακάκης
Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
Μαρκό-Παμπαιανικός
Κεραυνός Κερατέας-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

14η αγωνιστική 29η
Τριγλία Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη
Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
Παμπαιανικός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΠΟ Νικολακάκης-Μαρκό
Γλυκά Νερά-Κεραυνός Κερατέας
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Θησέας Ν. Μάκρης

15η αγωνιστική 30ή
Θησέας Ν. Μάκρης-Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα-Γιάννης Παθιακάκης
Άνοιξη-Άρης Βούλας
Παλλαυρεωτικός-ΠΑΟ Καλυβίων
Αστέρας Βάρης-Παμπαιανικός
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΠΟ Νικολακάκης
Μαρκό-Γλυκά Νερά
Κεραυνός Κερατέας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Πηγή: epsanastisentra.blogspot.com

Διαβάστε επίσης