Εμβόλιμη αγωνιστική στη Β’ ΕΠΣΑΝΑ, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑΝΑ και μάλιστα την Τετάρτη (16/9) υπάρχει και εμβόλιμη αγωνιστική για τη Β’ κατηγορία.

Πρόκειται για τη 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος με όλα τα ματς να ξεκινούν στις 16:30, ενώ το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Σεπτεμβρίου θα λάβει χώρα η 3η «στροφή».

Παράλληλα συνεχίζεται και το κορυφαίο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα με τη διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής, ενώ πρεμιέρα κάνει και η Γ’ κατηγορία το Σάββατο (19/9) στις 16:30.

Δείτε ακόμα:  Φιλικό το Σάββατο με τη Μαρκό για τη Θύελλα Ραφήνας

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στη Β’ κατηγορία:

Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου

16:30

Α.Ο. Κερατέας – ΠΑΣ Ωρωπός

Νίκη Δροσιάς – Νικητές Ανθούσας

ΑΠΟ Νικολακάκης – Παμπαιανικός

Α.Ο. Ραμνούς – Μαύρος Αετός

Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας – Α.Ο. Αυλώνος

Ολυμπιακός Βάρης – Γέρακας

Βουλιαγμένη – ΑΠΕ Λαυρεωτική

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία:

1ος όμιλος

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

16:30

Σαρωνικός Αναβύσσου – Δόξα Άνοιξης

Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Α.Ο. Άρτεμις

Δείτε ακόμα:  Η Τριγλία εκτέλεσε τα Καλύβια 1-0 από τα... εννέα μέτρα! (φωτό)

Παλλαυρεωτικός – Α.Ο. Ατλαντίς

Αχαρναϊκός – ΑΠΟ Κρυονερίου

Παλληνιακός – Μάχη Μαραθώνα

2ος όμιλος

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

16:30

Παθιακάκης – Άνοιξη

Θησέας Εθνικός Νέας Μάκρης – Α.Ο. Σταμάτας

Α.Ο. Γλυκών Νερών – Άρης Βούλας

Τριγλία Ραφήνας – ΠΑΟ Καλυβίων

Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Κορωπί

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής στη Β’ κατηγορία:

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

16:30

ΑΠΕ Λαυρεωτική – Α.Ο. Κερατέας

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

16:30

ΠΑΣ Ωρωπός – Νίκη Δροσιάς

Δείτε ακόμα:  Στοίχημα: Κάνει το πρώτο βήμα ο Ολυμπιακός για τα… αστέρια!

Νικητές Ανθούσας – ΑΠΟ Νικολακάκης

Παμπαιανικός – Α.Ο. Ραμνούς

Μαύρος Αετός – Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας

Α.Ο. Αυλώνος – Ολυμπιακός Βάρης

Γέρακας – Βουλιαγμένη

Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρεμιέρας στη Γ’ κατηγορία:

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

16:30

Διόνυσος – Α.Ο. Παιανίας

Εθνικός Λυκιάς – Δόξα Αγίας Άννας

Α.Ε. Πικερμίου – Ολυμπιακός Λαυρίου

Φοίβος Βάρης – ΑΟΜ Πανσταυραϊκός

Δόξα Κορωπίου – Α.Ο. Συκαμινού

Α.Ο. Κουβαρά – ΑΠΟ Νικηφόρος