Επιβλητική η Τριγλία Ραφήνας, 5-1 την Κηπούπολη!

Με καταπληκτική εμφάνιση έκλεισε τον κύκλο των φιλικών αγώνων η Τριγλία Ραφήνας το απόγευμα του Σαββάτου.

Νίκη εκτός έδρας με το επιβλητικό 5-1 επί της Κηπούπολης, πιστοποιωντας για μια ακόμη φορά ότι φέτος θα αποτελέσει ένα πολύ δυνατό και σφιχτοδεμενο σύνολο, που θα προσφέρει παράλληλα και θέαμα.

Στο πρώτο ημίχρονο η μεγάλη ομάδα της Ραφήνας προηγήθηκε του αντιπάλου της με 2-1. Σκόρερ οι Τάσος Καραγιάννης και Βασίλης Βίλα.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες του Γιώργου Παπακωστούλη πέτυχαν άλλα τρία γκολ με τους Βαγγέλη Ζαφειρόπουλο, Γιώργο Τζίτζη με εκτέλεση πέναλτι και Αντυ Σένε.