Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ η Τριγλία κατάφερε να ισοφαρίσει και να φύγει με το “Χ” από την Κερατέα. Ο Αστέρας Βάρης επικράτησε εύκολα 4-0 της Άνοιξης, ενώ ο Παθιακάκης πήρε το διπλό στα Γλυκά Νερά.
Αναλυτικά:
Α’ ΕΠΣΑΝΑ
Κεραυνός-Τριγλία Ραφ. 1-1
Γλυκά Νερά-Παθιακάκης 0-1
Παμπαιανικός-ΠΑΟ Καλυβίων 0-1
Ολυμπιακός Αγ. Στ.-Μάχη Μαρ. 0-4
Κ.Α. Βάρης-Άνοιξη 4-0
Παλλαυρεωτικός-Αχιλλέας Κ. Αχ. 1-1
Το Σάββατο
Μαρκό-Θησέας Ν.Μ. 2-1
Νικολακάκης-Άρης Βούλας 0-0
Η Βαθμολογία
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | ΗΤ. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΜΑΡΚΟ | 55 | 23 | 16 | 7 | 0 | 39 | 10 |
2. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | 54 | 23 | 16 | 6 | 1 | 44 | 10 |
3. | ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | 43 | 23 | 12 | 7 | 4 | 38 | 26 |
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | 36 | 22 | 11 | 6 | 5 | 33 | 24 |
5. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | 34 | 23 | 8 | 10 | 5 | 29 | 30 |
6. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | 33 | 23 | 9 | 6 | 8 | 23 | 23 |
7. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | 33 | 23 | 9 | 6 | 8 | 25 | 22 |
8. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | 32 | 23 | 9 | 5 | 9 | 25 | 26 |
9. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 27 | 23 | 6 | 9 | 8 | 32 | 33 |
10. | ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | 24 | 23 | 6 | 6 | 11 | 23 | 32 |
11. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | 24 | 23 | 6 | 6 | 11 | 25 | 37 |
12. | ΑΝΟΙΞΗ | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 13 | 25 |
13. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | 20 | 23 | 2 | 14 | 7 | 17 | 21 |
14. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | 20 | 23 | 4 | 8 | 11 | 21 | 28 |
15. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | 19 | 23 | 5 | 4 | 14 | 20 | 38 |
16. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | 13 | 23 | 2 | 7 | 14 | 20 | 42 |
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
ΑΟ Αυλών-Γέρακας 0-1
Κρυονέρι-Άρτεμις 4-1
Σαρωνικός Αν.-Πρωτέας Π.Φ. 0-0
Το Σάββατο
Νίκη Δρ.-Ωρωπός 1-1
Εθνικός Ν.Μ.-Σταμάτα 0-0
Βουλιαγμένη-Λαυρεωτική 2-0
Αετός Πικ.-Ατλαντίδα 1-3
Αμφιάραος-Κορωπί 1-0
Η Βαθμολογία
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | ΗΤ. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | 51 | 23 | 15 | 6 | 2 | 53 | 21 |
2. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | 49 | 23 | 15 | 4 | 4 | 43 | 15 |
3. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | 48 | 23 | 14 | 6 | 3 | 52 | 21 |
4. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | 45 | 22 | 13 | 6 | 3 | 49 | 20 |
5. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | 33 | 22 | 9 | 6 | 7 | 25 | 19 |
6. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | 32 | 22 | 7 | 11 | 4 | 29 | 24 |
7. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | 31 | 23 | 8 | 7 | 8 | 22 | 19 |
8. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | 31 | 23 | 7 | 10 | 6 | 26 | 19 |
9. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | 30 | 23 | 7 | 9 | 7 | 29 | 32 |
10. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 27 | 23 | 7 | 6 | 10 | 25 | 35 |
11. | ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | 25 | 22 | 8 | 4 | 10 | 35 | 38 |
12. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | 25 | 23 | 6 | 7 | 10 | 26 | 36 |
13. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | 23 | 23 | 7 | 8 | 8 | 37 | 34 |
14. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | 16 | 23 | 2 | 10 | 11 | 13 | 31 |
15. | ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 14 | 23 | 2 | 8 | 13 | 35 | 54 |
16. | ΑΟ ΑΥΛΩΝ | 0 | 23 | 1 | 0 | 22 | 5 | 86 |
Γ΄ΕΠΣΑΝΑ
Δόξα Άνοιξης-Νικηφόρος 2-0
Νικητές Ανθούσας-Αστέρας Γλ. Νερών 4-0
Μαύρος Αετός-Καπανδρίτι 2-3
Δόξα Αγ. Άννας- Συκάμινο 4-2
Πανσταυραικός-Κουβαράς 1-0
Φοίβος Βάρης-Αφιδναϊκός 2-4
Το Σάββατο
Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Ραμνούς 0-2