Με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις συνεχίστηκαν τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ και αυτή την αγωνιστική. Η Τριγλία είχε βαθμολογική απώλεια μετά το ισόπαλο 0-0 με τον Κεραυνό Κερατέας την ίδια ώρα που στο γήπεδο της Αγίας Μαρίνας Θησέας και Μαρκό ήρθαν 1-1.
Στα άλλα ματς διπλό πήρε ο Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου στον Μαραθώνα, ο Αστέρας Βάρης στην Άνοιξη και τα Γλυκά Νερά με τον Παθιακάκη.
Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (11/11) έχουν ως εξής:
Α’ ΕΠΣΑΝΑ
Τριγλία Ραφ.-Κεραυνός Κερ. 0-0
Παθιακάκης-ΑΟ Γλυκών Νερών 0-1
Άρης Βούλας-Νικολακάκης 2-2
Θησέας Ν.Μ.-Μαρκό 1-1
Μάχη Μαρ.-Ολυμπιακός Αγ. Στ. 0-2
Άνοιξη-Κ.Α. Βάρης 1-2
Αχιλλέας Κ.Αχ.-Παλλαυρεωτικός 2-0
Το Σάββατο
Καλύβια-Παμπαιανικός 3-2
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | Η. | ΓΚΟΛ | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | 7 |
2. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | 16 | 8 | 4 | 4 | 0 | 12 | 7 |
3. | ΜΑΡΚΟ | 16 | 8 | 4 | 4 | 0 | 12 | 6 |
4. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | 15 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11 | 2 |
5. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 7 |
6. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 8 |
7. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | 12 |
8. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 11 |
9. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 |
10. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 10 |
11. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | 8 | 8 | 1 | 5 | 2 | 6 | 5 |
12. | ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 16 |
13. | ΑΝΟΙΞΗ | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 9 |
14. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 11 |
15. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 15 |
16. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | 3 | 8 | 0 | 3 | 5 | 4 | 10 |
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς 1-1
Γέρακας-ΑΟ Αυλών 5-0
Λαυρεωτική-Βουλιαγμένη 2-1
Κορωπί-Αμφιάραος 2-0
Το Σάββατο
Σταμάτα-Εθνικός Ν.Μ. 0-1
Ατλαντίδα-Αετός Πικ. 0-0
Άρτεμις-Κρυονέρι 0-2
Πρωτέας Π.Φ.-Σαρωνικός Αν. 0-1
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | Η. | ΓΚΟΛ | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | 20 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 3 |
2. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | 18 | 8 | 5 | 3 | 0 | 22 | 8 |
3. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | 18 | 8 | 5 | 3 | 0 | 16 | 6 |
4. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 10 | 6 |
5. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 9 |
6. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 6 |
7. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | 11 | 8 | 2 | 5 | 1 | 8 | 9 |
8. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 6 |
9. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | 12 |
10. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 7 |
11. | ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 14 | 16 |
12. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 10 |
13. | ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 11 | 13 |
14. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | 4 | 8 | 0 | 4 | 4 | 3 | 10 |
15. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | 14 |
16. | ΑΟ ΑΥΛΩΝ | 0 | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 34 |
Γ’ ΕΠΣΑΝΑ
Νικηφόρος-Δόξα Άνοιξης
Αστέρας Γλ. Ν.-Νικητές Ανθ. 1-4
Ραμνούς Γρ.-Ολυμπιακός Λ. 2-0
Καπανδρίτι-Μαύρος Αετός 0-1
Συκάμινο-Δόξα Αγίας Άννας 2-1
Αφιδναϊκός-Φοίβος Βάρης 3-0
Το Σάββατο
Κουβαράς-Πανσταυραϊκός 0-0
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | Η. | ΓΚΟΛ | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 18 | 3 |
2. | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 10 |
3. | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 18 | 1 |
4. | ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 5 |
5. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 11 |
6. | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 10 |
7. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 4 |
8. | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 15 |
9. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | 7 |
10. | ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 9 |
11. | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 15 |
12. | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | 17 |
13. | ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 | 15 |
14. | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 26 |
15. | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 14 |