ΕΠΣΑΝΑ: «Χ’ ο Θησέας Ν.Μάκρης – Ισόπαλος 1-1 ο Εθνικός Ν.Μ. – Όλα τα αποτελέσματα

Με ενδιαφέρουσες συναντήσεις συνεχίστηκαν και σήμερα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ. Ο Θησέας Νέας Μάκρης αναδείχθηκε ισόπαλος 2-2 στην Παιανία με τον Παμπαιανικό. Το ίδιο σκορ σημειώθηκε και στον αγώνα Άρης Βούλας-Παθιακάκης, ενώ Γλυκά Νερά και Άνοιξη έμειναν στο 0-0.

Αναλυτικά

Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Άρης Βούλας-Παθιακάκης 2-2
Παμπαιανικός-Θησέας Ν.Μ. 2-2
Γλυκά Νερά-Άνοιξη 0-0

Το Σάββατο

Κεραυνός Κερ.-Παλλαυρεωτικός 5-2
ΠΑΟ Καλυβίων-Τριγλία Ραφήνας 0-2
Νικολακάκης-Μάχη Μαρ. 0-0
Μαρκό-Κ.Α. Βάρης 0-0
Ολυμπιακός Αγ. Στ.-Αχιλλέας Κ. Αχ. 1-2

Β. ΑΓ. Ν. ΙΣ. ΗΤ. ΓΚ.
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 47 19 14 5 0 37 6
2. ΜΑΡΚΟ 40 18 11 7 0 30 9
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 39 19 11 6 2 30 19
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 38 18 11 5 2 31 14
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 29 19 8 5 6 18 17
6. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 28 19 8 4 7 22 18
7. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 28 19 7 7 5 21 25
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 26 19 7 5 7 20 24
9. ΑΝΟΙΞΗ 22 19 5 7 7 13 18
10. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 20 19 4 8 7 25 29
11. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ 17 19 4 5 10 20 30
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 17 19 4 5 10 21 32
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 16 19 2 10 7 12 16
14. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 14 19 3 5 11 17 25
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 14 19 4 2 13 15 34
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 12 19 2 6 11 18 34

 

Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Λαυρεωτική-Ωρωπός 2-2
Εθνικός Ν.Μ.-Άρτεμις 1-1
ΑΟ Αυλών-Κορωπί 0-1
Κρυονέρι-Πρωτέας Π.Φ. 2-0

Το Σάββατο

Σταμάτα-Γέρακας 1-1
Βουλιαγμένη-Ατλαντίδα 1-0
Νίκη Δροσιάς-Σαρωνικός Αν. 0-2
Αετός Πικ.-Αμφιάραος 2-2

Β. ΑΓ. Ν. ΙΣ. ΗΤ. ΓΚ.
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙ 41 19 12 5 2 44 16
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 40 18 12 4 2 37 18
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 40 19 12 4 3 47 19
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 37 18 11 4 3 35 13
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 31 19 7 10 2 24 15
6. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 29 19 8 5 6 21 16
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 25 19 6 7 6 25 29
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 24 19 6 6 7 18 17
9. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 23 19 5 8 6 24 19
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 23 19 6 5 8 22 26
11. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 21 19 7 3 9 32 34
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 20 18 5 5 8 22 30
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 16 19 5 7 7 24 21
14. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 13 19 2 7 10 28 43
15. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 12 19 2 6 11 13 31
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ 0 18 1 0 17 4 73

 

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Καπανδρίτι-Νικηφόρος 5-3
Ραμνούς-Αστέρας Γλ. Ν. 2-1
Μαύρος Αετός-Συκάμινο 4-2
Νικητές Ανθ.-Αφιδναϊκός 8-0
Δόξα Άνοιξης-Διόνυσος 3-0
Δόξα Αγ. Άννας-Φοίβος Βάρης 2-1

Το Σάββατο

Ολυμπιακός Λ.-Κουβαράς 2-1

Διαβάστε επίσης