Τα Γλυκά Νερά “καθάρισα” το τρίποντο κόντρα στον Θησέα Νέας Μάκρης, ενώ ο Αστέρας Βάρης δεν κατάφερε να νικήσει εντός έδρας τον Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών, ο οποίος πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας (0-0). Ισόπαλο έληξε και το ματς στον Άγιο Στέφανο μεταξύ του Ολυμπιακού και του Παλλαυρεωτικού.
Αναλυτικά:
Α’ ΕΠΣΑΝΑ
Γλυκά Νερά-Θησέας Ν.Μ. 2-1
Κεραυνός Κερ.-Μάχη Μαρ. 1-0
Ολυμπιακός Αγ. Στ.-Παλλαυρεωτικός 1-1
Κ.Α. Βάρης-Αχιλλέας Κ. Αχ. 0-0
Το Σάββατο
Νικολακάκης-Τριγλία Ραφ. 1-1
Παμπαιανικός-Παθιακάκης 0-0
ΠΑΟ Καλυβίων-Άρης Βούλας 1-0
Μαρκό-Άνοιξη 2-0
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | ΗΤ. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | 51 | 21 | 15 | 6 | 0 | 39 | 7 |
2. | ΜΑΡΚΟ | 49 | 21 | 14 | 7 | 0 | 36 | 9 |
3. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | 40 | 21 | 11 | 7 | 3 | 33 | 23 |
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | 36 | 21 | 11 | 6 | 4 | 33 | 20 |
5. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | 32 | 21 | 8 | 8 | 5 | 25 | 26 |
6. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | 32 | 21 | 9 | 5 | 7 | 20 | 19 |
7. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | 29 | 21 | 8 | 5 | 8 | 23 | 21 |
8. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | 29 | 21 | 8 | 5 | 8 | 21 | 25 |
9. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | 23 | 21 | 6 | 5 | 10 | 23 | 32 |
10. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 23 | 21 | 5 | 8 | 8 | 28 | 31 |
11. | ΑΝΟΙΞΗ | 22 | 21 | 5 | 7 | 9 | 13 | 21 |
12. | ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | 21 | 21 | 5 | 6 | 10 | 22 | 31 |
13. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | 18 | 21 | 2 | 12 | 7 | 15 | 19 |
14. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | 16 | 21 | 3 | 7 | 11 | 18 | 26 |
15. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | 15 | 21 | 4 | 3 | 14 | 16 | 36 |
16. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | 13 | 21 | 2 | 7 | 12 | 18 | 37 |
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Λαυρεωτική-Σταμάτα 2-1
Κρυονέρι-Σαρωνικός Αν. 0-0
Το Σάββατο
Εθνικός Ν.Μ.-Ωρωπός 0-1
Βουλιαγμένη-Γέρακας 0-0
ΑΟ Αυλών-Ατλαντίς 0-2
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Άρτεμις 4-5
Αετός Πικ.-Κορωπί 1-2
Αμφιάραος-Πρωτέας 0-0
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | ΗΤ. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | 47 | 21 | 14 | 5 | 2 | 46 | 20 |
2. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | 46 | 21 | 14 | 4 | 3 | 41 | 14 |
3. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | 45 | 21 | 13 | 6 | 2 | 48 | 18 |
4. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | 44 | 21 | 13 | 5 | 3 | 49 | 20 |
5. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | 31 | 21 | 7 | 10 | 4 | 28 | 23 |
6. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | 30 | 21 | 8 | 6 | 7 | 22 | 18 |
7. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | 29 | 21 | 8 | 5 | 8 | 22 | 19 |
8. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | 27 | 21 | 6 | 9 | 6 | 25 | 19 |
9. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | 26 | 21 | 6 | 8 | 7 | 26 | 31 |
10. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | 24 | 21 | 6 | 6 | 9 | 26 | 34 |
11. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 24 | 21 | 6 | 6 | 9 | 22 | 32 |
12. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | 22 | 21 | 7 | 7 | 7 | 32 | 26 |
13. | ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | 22 | 21 | 7 | 4 | 10 | 34 | 38 |
14. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | 14 | 21 | 2 | 8 | 11 | 13 | 31 |
15. | ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 13 | 21 | 2 | 7 | 12 | 30 | 47 |
16. | ΑΟ ΑΥΛΩΝ | 0 | 21 | 1 | 0 | 20 | 5 | 79 |
Γ’ ΕΠΣΑΝΑ
Μαύρος Αετός-Αστέρας Γλ. Ν.
Καπανδρίτι-Ραμνούς
Νικητές Ανθ.-Συκάμινο 2-1
Δόξα Άνοιξης-Κουβαράς 4-1
Δόξα Αγ. Άννας-Αφιδναϊκός
Πανσταυραϊκός-Διόνυσος 0-5
Το Σάββατο
Ολυμπιακός Λ.-Νικηφόρος 2-2