Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου 2022, η κλήρωση των πρωταθλημάτων και του κυπέλλου για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 για την ΕΠΣΑΝΑ
Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο HOLIDAY INN στην Παιανία
Η Τριγλία Ραφήνας την 1η Αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εντός έδρας τον ΠΑΟ Καλυβίων
Δείτε σε βίντεο την κλήρωση και όλο το πρόγραμμα της Α Κατηγορίας της ΕΠΣΑΝΑ
Δείτε το πρόγραμμα για την Α’ ΕΠΣΑΝΑ για τη σεζόν 2022-2023
1η αγωνιστικη
Σαρωνικός Αναβύσσου – Αχαρναϊκός
Κεραυνος Κερατέας – Αρης Βούλας
Θησέας Νέας Μάκρης – Παλληνιακός
ΑΟ Κρυονερίου- ΑΟ Σταμάτας
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Ατλαντιδα Ανθουσας
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – ΠΑΟ Καλυβίων
Αήττητος Σπατων – Ολυμπιακός Βάρης
Αστέρας Βάρης – Γλυκά Νερά
Ρεπό ΑΟ Αρτεμις
2η αγωνιστικη
Αστέρας Βάρης – Σαρωνικός Αναβύσσου
Αχαρναϊκός – Κεραυνος Κερατέας
Αρης Βούλας – Θησέας Νέας Μάκρης
Παλληνιακός – ΑΟ Κρυονερίου
ΑΟ Αρτεμις – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Ατλαντιδα Ανθουσας – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
ΠΑΟ Καλυβίων – Αήττητος Σπατων
Γλυκά Νερά – Ολυμπιακός Βάρης
Ρεπό: Σταμάτα
3η αγωνιστικη
Κεραυνος Κερατέας – Αστέρας Βάρης
Θησέας Νέας Μάκρης – Αχαρναϊκός
ΑΟ Κρυονεριου – Αρης Βούλας
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Αρτεμις
Αήττητος Σπατων – Ατλαντιδα Ανθουσας
Ολυμπιακός Βάρης – ΠΑΟ Καλυβίων
Σαρωνικός Αναβύσσου – Γλυκά Νερά
Ρεπο; Παλληνιακος
4η αγωνιστική
Αστέρας Βάρης – Θησέας Νέας Μάκρης
Σαρωνικός Αναβύσσου – Κεραυνος Κερατέας
Αχαρναϊκός – ΑΟ Κρυονεριου
Παλληνιακός – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
ΑΟ Σταμάτας – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
ΑΟ Αρτεμις – Αήττητος Σπατων
Ατλαντιδα Ανθουσας – Ολυμπιακός Βάρης
Γλυκά Νερά – ΠΑΟ Καλυβίων
Ρεπο: Αρης Βουλας
5η αγωνιστική
ΑΟ Κρυονεριου – Αστέρας Βάρης
Θησέας Νέας Μάκρης – Σαρωνικός Αναβύσσου
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Αρης Βούλας
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Παλληνιακός
Αήττητος Σπατων – ΑΟ Σταμάτας
Ολυμπιακός Βάρης – ΑΟ Αρτεμις
ΠΑΟ Καλυβίων – Ατλαντιδα Ανθουσας
Κεραυνος Κερατέας – Γλυκά Νερά
Ρεπό: Αχαρναϊκος
6η αγωνιστική
Σαρωνικός Αναβύσσου – ΑΟ Κρυονεριου
Κεραυνος Κερατέας – Θησέας Νέας Μάκρης
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Αρης Βούλας – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Παλληνιακός – Αήττητος Σπατων
ΑΟ Σταμάτας – Ολυμπιακός Βάρης
ΑΟ Αρτεμις – ΠΑΟ Καλυβίων
Γλυκά Νερά – Ατλαντιδα Ανθουσας
Ρεπο: Αστέρας Βαρης
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Κρυονεριου – Κεραυνος Κερατέας
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Αχαρναϊκός
Αήττητος Σπατων – Αρης Βούλας
Ολυμπιακός Βάρης – Παλληνιακός
ΠΑΟ Καλυβίων – ΑΟ Σταμάτας
Ατλαντιδα Ανθουσας – ΑΟ Αρτεμις
Θησέας Νέας Μάκρης – Γλυκά Νερά
Ρεπο: Σαρωνικός Αναβύσσου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Βάρης – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Σαρωνικός Αναβύσσου – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Θησέας Νέας Μάκρης – ΑΟ Κρυονεριου
Αχαρναϊκός – Αήττητος Σπατων
Αρης Βούλας – Ολυμπιακός Βάρης
Παλληνιακός – ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΟ Σταμάτας – Ατλαντιδα Ανθουσας
Γλυκά Νερά – ΑΟ Αρτεμις
Ρεπο: Κεραυνος Κερατεας
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αήττητος Σπατων – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Σαρωνικός Αναβύσσου
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Κεραυνος Κερατέας
Ολυμπιακός Βάρης – Αχαρναϊκός
ΠΑΟ Καλυβίων – Αρης Βούλας
Ατλαντιδα Ανθουσας – Παλληνιακός
ΑΟ Αρτεμις – ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Κρυονεριου – Γλυκά Νερά
Ρεπο: Θησέας Νέας Μάκρης
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Βάρης – Ολυμπιακός Βάρης
Σαρωνικός Αναβύσσου – Αήττητος Σπατων
Κεραυνος Κερατέας – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Θησέας Νέας Μάκρης – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Καλυβίων
Αρης Βούλας – Ατλαντιδα Ανθουσας
Παλληνιακός – ΑΟ Αρτεμις
Γλυκά Νερά – ΑΟ Σταμάτας
Ρεπο: Κρυονέρι
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλυβίων – Αστέρας Βάρης
Ολυμπιακός Βάρης – Σαρωνικός Αναβύσσου
Αήττητος Σπατων – Κεραυνος Κερατέας
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Θησέας Νέας Μάκρης
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – ΑΟ Κρυονεριου
Ατλαντιδα Ανθουσας – Αχαρναϊκός
ΑΟ Αρτεμις – Αρης Βούλας
ΑΟ Σταμάτας – Παλληνιακός
Ρεπο: Γλυκά Νερά
12η Αγωνιστική
Αστέρας Βάρης – Ατλαντιδα Ανθουσας
Σαρωνικός Αναβύσσου – ΠΑΟ Καλυβίων
Κεραυνος Κερατέας – Ολυμπιακός Βάρης
Θησέας Νέας Μάκρης – Αήττητος Σπατων
ΑΟ Κρυονεριου – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Αχαρναϊκός – ΑΟ Αρτεμις
Αρης Βούλας – ΑΟ Σταμάτας
Γλυκά Νερά – Παλληνιακός
Ρεπό: Ολυμπιακός Αγ. Στεφανου
13η αγωνιστική
ΑΟ Αρτεμις – Αστέρας Βάρης
Ατλαντιδα Ανθουσας – Σαρωνικός Αναβύσσου
ΠΑΟ Καλυβίων – Κεραυνος Κερατέας
Ολυμπιακός Βάρης – Θησέας Νέας Μάκρης
Αήττητος Σπατων – ΑΟ Κρυονεριου
ΑΟ Σταμάτας – Αχαρναϊκός
Παλληνιακός – Αρης Βούλας
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Γλυκά Νερά
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
14η αγωνιστική
Αστέρας Βάρης – ΑΟ Σταμάτας
Σαρωνικός Αναβύσσου – ΑΟ Αρτεμις
Κεραυνος Κερατέας – Ατλαντιδα Ανθουσας
Θησέας Νέας Μάκρης – ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΟ Κρυονεριου – Ολυμπιακός Βάρης
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Αχαρναϊκός – Παλληνιακός
Γλυκά Νερά – Αρης Βούλας
Ρεπο:Αηττητος
15η αγωνιστική
Παλληνιακός – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Σταμάτας – Σαρωνικός Αναβύσσου
ΑΟ Αρτεμις – Κεραυνος Κερατέας
Ατλαντιδα Ανθουσας – Θησέας Νέας Μάκρης
ΠΑΟ Καλυβίων – ΑΟ Κρυονεριου
Αήττητος Σπατων – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Αρης Βούλας – Αχαρναϊκός
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Γλυκά Νερά
Ρεπο: Ολυμπιακος Βαρης
16η αγωνιστική
Αστέρας Βάρης – Αρης Βούλας
Σαρωνικός Αναβύσσου – Παλληνιακός
Κεραυνος Κερατέας – ΑΟ Σταμάτας
Θησέας Νέας Μάκρης – ΑΟ Αρτεμις
ΑΟ Κρυονεριου – Ατλαντιδα Ανθουσας
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Ολυμπιακός Βάρης
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπατων
Γλυκά Νερά – Αχαρναϊκός
Ρεπο: ΠΑΟ Καλυβιων
17η αγωνιστική
Αχαρναϊκός – Αστέρας Βάρης
Αρης Βούλας – Σαρωνικός Αναβύσσου
Παλληνιακός – Κεραυνος Κερατέας
ΑΟ Σταμάτας – Θησέας Νέας Μάκρης
ΑΟ Αρτεμις – ΑΟ Κρυονεριου
ΠΑΟ Καλυβίων – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Ολυμπιακός Βάρης – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Αήττητος Σπατων – Γλυκά Νερά
Ρεπο: Ατλαντιδα