Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ.
Στην Α’ Κατηγορία, ο Παλληνιακός θα υποδεχθεί την Μαρκό και ο Θησέας Νέας Μάκρης την Άνοιξη. Η Μάχη Μαραθώνα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την Λαυρεωτική.
Στην Β’ Κατηγορία ο Αετός Πικερμίου θα αγωνιστεί εκτός έδρας με την Σταμάτα, όπως και η Αρτέμιδα με τον Παμπαιανικό.
Στην Γ’ Κατηγορία οι Νικητές θα υποδεχθούν τον Εθνικό Ν. Μάκρης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία.
Α’ Κατηγορία
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Ανθούσας | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. | |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Κερατέας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. |
Β’ Κατηγορία
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. | |
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α. | |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. | |
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Σταμάτας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ. |
Γ΄Κατηγορία
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Καλάμου | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | |
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | |
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Αυλώνα | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. | |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Βούλας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. |