ΕΠΣΑΝΑ: “Λευκή” ισοπαλία για Τριγλία Ραφήνας – Όλα τα αποτελέσματα

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (15/12/2019) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:

Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Κ.Α. Βάρης-Ολυμπιακός Αγ. Στ. 6-1
Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός 2-0
Τριγλία Ραφ.-Σαρωνικός Αν. 0-0
Κρυονέρι-Θησέας Ν.Μ. 3-2
Μάχη Μαρ.-Αχιλλέας Κ. Αχ. 4-3

Σάββατο

Ωρωπός-Άνοιξη 0-3 α.α.
ΠΑΟ Καλυβίων-Κορωπί 0-0
Παθιακάκης-Γλυκά Νερά Αναβολή

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β. ΑΓ. Ν, Ι, Η. ΓΚ.
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 37 13 12 1 40 11
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 29 13 9 2 2 26 13
3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 25 13 7 4 2 26 13
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 25 13 7 4 2 21 13
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 24 13 7 3 3 23 13
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 22 13 6 4 3 18 15
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 22 13 6 4 3 22 13
8. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 20 13 6 2 5 23 15
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 16 13 4 4 5 18 24
10. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 15 13 3 6 4 15 22
11. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 15 13 4 3 6 20 21
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 12 13 3 3 7 26 31
13. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 11 12 3 2 7 14 17
14. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 5 12 5 7 9 30
15. ΑΝΟΙΞΗ 3 12 3 9 12 25
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 12 12 37
Δείτε ακόμα:  ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα της Κυριακής (20/9) - Δεύτερη νίκη για Τριγλία

 

Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Παμπαιανικός-Αμφιάραος 2-2
Γέρακας-Ατλαντίδα 2-1
Νίκη Δροσιάς-Νικητές Ανθ. 2-2

Σάββατο

Άρτεμις-Δόξα Άνοιξης 1-0
Λαυρεωτική-Εθνικός Ν.Μ. 2-1
Νικολακάκης-Πρωτέας Π.Φ. Αναβολή
Βουλιαγμένη-Μαύρος Αετός 4-1
Σταμάτα-Διόνυσος 5-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β. ΑΓ, Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 26 13 8 2 3 20 13
2. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 25 13 7 4 2 25 11
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 25 13 7 4 2 25 13
4. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 24 13 7 3 3 27 13
5. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 24 12 7 3 2 22 12
6. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 23 13 7 2 4 24 17
7. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 21 13 6 3 4 25 16
8. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 21 13 6 3 4 29 21
9. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 18 12 5 3 4 27 22
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 16 13 4 4 5 19 19
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 15 13 3 6 4 19 20
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 14 13 4 2 7 16 23
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 10 13 1 7 5 12 22
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 10 13 2 4 7 14 21
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 7 13 2 4 7 10 23
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13 13 9 57
Δείτε ακόμα:  "Τυφώνας" ο Παλληνιακός, 4-0 τη Μάχη Μαραθώνα!

 

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

ΑΟ Κερατέας-Ολυμπιακός Β. 2-1
ΑΕ Μενιδίου-Ολυμπιακός Λ. 0-1
ΑΟ Αυλών 1958-Νικηφόρος 1-0
Αετός Πικ.-Συκάμινο 3-0
Ραμνούς-Καπανδρίτι 1-0

Σάββατο

Πανσταυραϊκός-Δόξα Αγ. Άννας 1-4
ΑΟ Παιανίας-Κουβαράς Αναβολή

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β. ΑΓ. Ν. Ι, Η. ΓΚ.
1. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 37 13 12 1 44 9
2. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 31 13 10 1 2 19 8
3. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 30 13 10 3 42 9
4. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 26 13 8 2 3 28 18
5. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 26 13 8 2 3 31 16
6. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 24 13 8 5 24 17
7. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 22 13 7 1 5 26 20
8. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 17 13 5 2 6 15 15
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 12 13 3 3 7 10 24
10. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 10 13 3 1 9 13 25
11. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 8 13 2 2 9 13 44
12. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7 12 2 1 9 11 23
13. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 7 12 2 1 9 11 36
14. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 4 13 1 1 11 7 30