ΕΠΣΑΝΑ: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (19/1)

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (19/1/2020) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:

Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Αχιλλέας Κ. Αχ.-Παλλαυρεωτικός 1-0
Μάχη Μαρ.-Σαρωνικός Αν. 2-3
Κ.Α. Βάρης-Κορωπί 3-0
Άρης Βούλας-ΑΟ Γλυκών Νερών 2-1
Τριγλία Ραφ.-Θησέας Ν.Μ. 0-0

Σάββατο

ΠΑΟ Καλυβίων-Ωρωπός 3-0 α.α.
Παθιακάκης-Κρυονέρι 1-0
Άνοιξη-Ολυμπιακός Αγ. Στ. 0-2

Η Βαθμολογία

Β. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 44 16 14 2 0 44 11
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 33 16 10 3 3 30 17
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 28 15 8 4 3 28 17
4. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 27 16 7 6 3 24 20
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 27 16 7 6 3 29 17
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 25 16 7 4 5 23 20
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 24 16 6 6 4 23 16
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 21 16 5 6 5 19 23
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 21 16 5 6 5 20 24
10. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 21 16 6 3 7 24 18
11. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 21 15 6 3 6 25 21
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 17 16 4 5 7 29 33
13. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 15 16 3 6 7 16 32
14. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 14 15 4 2 9 18 24
15. ΑΝΟΙΞΗ 7 16 1 4 11 17 30
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 0 15 0 0 15 0 46

 

Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Μαύρος Αετός-Νικητές Ανθ. 4-1
Γέρακας-Εθνικός Ν.Μ. 3-1

Σάββατο

Βουλιαγμένη-Δόξα Άνοιξης 0-2
Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Π.Φ. 2-1
Άρτεμις-Αμφιάραος 3-1
Λαυρεωτική-Σταμάτα 2-1
Νικολακάκης-Παμπαιανικός 2-1
Διόνυσος-Ατλαντίδα 1-6

Η Βαθμολογία

Β. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 32 16 9 5 2 34 15
2. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 32 16 10 2 4 25 17
3. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 29 16 8 5 3 30 15
4. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 29 16 9 2 5 29 19
5. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 28 16 8 4 4 30 18
6. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 27 16 8 3 5 26 18
7. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 27 16 8 3 5 33 26
8. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 25 16 7 4 5 28 17
9. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 24 16 7 3 6 33 29
10. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 23 16 7 2 7 22 24
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 20 16 5 5 6 23 23
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 18 16 4 6 6 23 27
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 13 16 2 7 7 18 27
14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 13 16 4 4 8 21 30
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 11 16 2 5 9 18 28
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0 16 0 0 16 14 74

 

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

ΑΟ Αυλών 1958-ΑΕ Μενιδίου 1-0
Κεραυνός Κερ.-Ολυμπιακός Λ. 2-0
Αετός Πικ.-ΑΟ Παιανίας 2-0
Κουβαράς-Καπανδρίτι 0-4
Ραμνούς-Νικηφόρος 3-2
Δόξα Αγ. Άννας-Ολυμπιακός Β.

Σάββατο

Πανσταυραϊκός-Συκάμινο 0-0

Η Βαθμολογία

Β. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 46 16 15 1 0 57 10
2. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 38 16 12 2 2 25 10
3. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 37 16 12 1 3 52 10
4. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 33 16 10 3 3 38 20
5. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 33 16 11 0 5 34 19
6. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 29 16 9 2 5 34 22
7. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 27 16 8 3 5 29 22
8. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 18 16 5 3 8 17 23
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 13 16 3 4 9 12 31
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 12 16 3 3 10 16 42
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11 16 3 2 11 17 32
12. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 11 16 3 2 11 14 29
13. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 9 16 2 3 11 15 56
14. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 4 16 1 1 14 9 43