Στο τέλος νίκησε η Τριγλία τον μαχητικό Παλλαυρεωτικό με σκορ 1-0, την ίδια ώρα που ο Αστέρας Βάρης πέρασε νικηφόρα από τον Παθιακάκη και ο Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου απώλεσε βαθμούς στην Βούλα, φέρνοντας 1-1 με τον Άρη.
Αχιλλλέας Κάτω Αχαρνών και Μάχη Μαραθώνα μοιράστηκαν τους βαθμούς μετά το 0-0 που έφεραν μεταξύ τους, ενώ ο Κεραυνός Κερατέας άστραψε στην Παιανία 4-1.
Στη Β΄κατηγορία ο Εθνικός Νέας Μάκρης νίκησε 3-1 τον Αυλώνα και η Λαυρεωτική επικράτησε του Αςτού Πικερμίου 4-2.
Αναλυτικά:
Α’ ΕΠΣΑΝΑ
Τριγλία Ραφήνας – Παλλαυρεωτικός 1-0
Παθιακάκης – Αστέρας Βάρης 0-2
Άρης Βούλας – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 1-1
Παμπαιανικός – Κεραυνός Κερατέας 1-4
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Μάχη Μαραθώνα 0-0
Σάββατο
ΠΑΟ Καλυβίων-Μαρκό 1-3
Νικολακάκης-Γλυκά Νερά 0-1
Θησέας Ν.Μ.-Άνοιξη 1-1
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | ΗΤ. | ΓΚ. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 26 | 4 |
2. | ΜΑΡΚΟ | 26 | 12 | 7 | 5 | 0 | 18 | 7 |
3. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | 9 |
4. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | 7 |
5. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 16 | 14 |
6. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 12 | 11 |
7. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | 18 |
8. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 9 | 14 |
9. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 17 | 18 |
10. | ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 14 | 20 |
11. | ΑΝΟΙΞΗ | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | 15 |
12. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | 16 |
13. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | 11 | 12 | 1 | 8 | 3 | 7 | 7 |
14. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 16 |
15. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | 8 | 12 | 1 | 5 | 6 | 10 | 18 |
16. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 |
Β’ ΕΠΣΑΝΑ
Ωρωπός – Σαρωνικός 3-1
Γέρακας – Αμφιάραος 2-1
Λαυρεωτική – Αετός Πικερμίου 4-2
Εθνικός Ν. Μάκρης – Αυλώνας 3-1
Ατλαντίδα – Κορωπί 2-1
Σάββατο
Σταμάτα-Κρυονέρι 3-3
Βουλιαγμένη-Νίκη Δροσιάς 1-1
Πρωτέας Π.Φ.-Άρτεμις 0-3
Β. | ΑΓ. | Ν. | ΙΣ. | ΗΤ. | ΓΚΟΛ | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 29 | 12 |
2. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 28 | 11 |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | 8 |
4. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 11 |
5. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 25 | 13 |
6. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | 19 | 12 | 4 | 7 | 1 | 13 | 10 |
7. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | 10 |
8. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 16 | 12 |
9. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 11 |
10. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | 17 |
11. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | 17 |
12. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | 9 | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | 13 |
13. | ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | 8 | 12 | 3 | 2 | 7 | 19 | 26 |
14. | ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 7 | 12 | 1 | 4 | 7 | 16 | 27 |
15. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | 4 | 12 | 0 | 4 | 8 | 5 | 22 |
16. | ΑΟ ΑΥΛΩΝ | 0 | 12 | 1 | 0 | 11 | 3 | 48 |
Γ΄ΕΠΣΑΝΑ
Νικηφόρος-Διόνυσος 3-6
Αστέρας Γλ. Νερών-Φοίβος Βάρης 1-1
Ραμνούς-Πανσταυραικός
Καπανδρίτι-Δόξα Αγ. Άννας 1-0
Μαύρος Αετός -Δόξα Άνοιξης 2-1
Συκάμινο-Αφιδναϊκός 2-2
Σάββατο
Ολυμπιακός Λ.-Νικητές Ανθ. 0-2