Φιλική νίκη για την Τριγλία Ραφήνας, 2-1 τον Πανερυθραϊκό (φωτό)

Φιλική νίκη για την ομάδα της Τριγλίας Ραφήνας, με σκορ 2-1, κόντρα στην πολύ καλή ομάδα του Πανερυθραϊκού.

Οι παίκτες του Γιώργου Παρασκευαΐδη παίζοντας κατά διαστήματα πολύ καλό ποδόσφαιρο, έδειξαν ότι θα αποτελέσουν μία δυνατή ομάδα στην φετινή Α’ ΕΠΣΑΝΑ.

Σκόρερ για την Τριγλία Ραφήνας οι Ζαφειρόπουλος στο πρώτο ημίχρονο με εκτέλεση πέναλτι και ο Κωνσταντίνος Τσούκας στο δεύτερο ημίχρονο.

Η ενδεκάδα του πρώτου ημιχρόνου ήταν οι:

Πάντος, Δελαπόρτας, Χατζόπουλος, Γκέκας, Παπαδιονυσίου, Τσούκας Ι., Καλτσάς, Ψαρρής, Τσούκας Κ., Σένε, Ζαφειρόπουλος

Στο δεύτερο ημίχρονο χρησιμοποιηθηκαν και οι:

Κόρμπας, Βαμβακάκης, Εμάνουελ, Καρτάλης, Σιαφάκας, Σταυρίδης, Πετράκης, Δαμκαλής , Κουκάς.

Επόμενος φιλικός αγώνας για την ομάδα μας την Τετάρτη 31 Αυγούστου στο γήπεδο της Αρτέμιδας, με αντίπαλο τον Α.Ο. Άρτεμις