Football League – Γ΄Εθνική: “Χ’ ο Αήττητος, Παλληνιακός-Θύελλα Ραφ. 1-1! Όλα τα αποτελέσματα

Ισόπαλος 1-1 τελείωσε ο αγώνας στην Παλλήνη ανάμεσα στον Παλληνιακό και τη Θύελλα Ραφήνας, ενώ την ίδια ώρα ο Αήττητος στα Σπάτα δεν κατάφερε να κερδίσει τα Τρίκαλα που πήραν τον πόντο, μετά το τελικό 1-1.

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα

Football League

Κέρκυρα-Αιγινιακός 1-0
Καραϊσκάκης-Εργοτέλης 1-0
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Τρίκαλα 1-1
Απόλλων Πόντου-Σπάρτη 1-0
Δόξα Δράμας-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-0

26/1
Βόλος-Ηρακλής 0-2
Πλατανιάς-Απόλλων Λάρισας 0-0

1ος όμιλος

Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αετός Ορφανού 1-3
Καβάλα-Άρης Αβάτου 2-0
ΠΑΟ Κοσμίου-Αλέξανδρος Κιλκίς 1-2
Ασπίδα Ξάνθης-Πανσερραϊκός 0-2
Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Καλαμπακίου 0-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Νέστος Χρυσούπολης 0-1

2ος όμιλος

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου 2-4
ΠΟ Τρίγλιας-Βέροια 1-3
Ερμής Αμυνταίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2
Μακεδονικός-Μελιτέας Μελίτης 5-1
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας 1-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Εδεσσαϊκός 1-4

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 2-0
Κρόνος Αργυράδων-Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-1
Θρίαμβος Σερβιανών-Σούλι Παραμυθιάς 0-0
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Φούφα 1-0

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4ος όμιλος

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΣ Μετεώρα 0-3 α.α
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου 1-2
Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 2-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΓΣ Αλμυρού 2-1
ΑΟ Στυλίδας-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0
Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Θησέας Αγριάς-Αστέρας Ιτέας 1-2

5ος όμιλος

ΑΕ Νεάπολης-Ατρόμητος Πειραιά 0-0
Αμπελακιακός-Εθνικός 0-1
Κερατσίνι-Ιωνικός 0-2
Γιούχτας-ΑΟ Παλαιόχωρας 4-2
Προοδευτική-Ατσαλένιος 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0

Ρεπό: Επισκοπή

6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας-Φοίβος Κρεμαστής 0-2
Ιάλυσος-Διαγόρας 0-0
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0
Παναιγιάλειος-Νίκη Τραγανού 0-0
Παλληνιακός-Θύελλα Ραφήνας 1-1
ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός 4-4

Ρεπό: Πανμοβριακός

8ος όμιλος

Καλαμάτα-ΑΟ Εικοσιμίας 9-0 (13:30)
ΑΟ Κατασταρίου-Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0
Ένωση Λέρνας-Ερμιονίδα 0-2
Μανδραϊκός-Πάμισος 2-0
Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη 5-0
ΑΕ Πελλάνας-ΑΟ Υπάτου 0-0
Ασπρόπυργος-Παναργειακός 2-1

Διαβάστε επίσης