Γ΄ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα! Ήττα για την Θύελλα Ραφήνας, 2-1 από τον Παναιγιάλειο

Την ήττα γνώρισε η Θύελλα Ραφήνας στο Αίγιο από τον Παναιγειάλειο με 2-1. Στα άλλα παιχνίδια του 6ου Ομίλου ο Ιάλυσος επικράτησε με 3-0 σε βάρος της Νίκης Τραγάνου, ο Αχαρναϊκός επικράτησε με 1-0, ενώ Διαγόρας Βραχνέικων και Διαγόρας Ρόδου μοιράστηκαν τους βαθμούς.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 2-1 (Παυλίδης 2 / αυτογκόλ)
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου 3-0 (Χαριτίδης, Χατζηκυριάκου 2)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3 (39′ Προβατίδης, 61′ Αγαθαγγελίδης, 71′ Ντιόγκο)
Καβάλα – Πανσερραϊκός 4-0 (16′ Γιατσίνοβιτς, 23′-50′ Παπαδόπουλος πεν, 52′ αυτογκόλ)
ΠΑΟΚ Κοσμίου – ΑΕ Καλαμπακίου 2-0 (9′ Κυριακόπουλος, 30′ Ξενάκης)
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 0-4 (29′ Τζαμπέγια Φ., 46′ Καθάριος, 57′ Μελισσόπουλος, 89′ Τζελέπης)
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-1 (7′ Ξαντινίδης, 56′ Χιντ Ιμέρ / 28′ Γκαϊδατζής)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πανσερραϊκός 3 3 0 0 9 1 9
2 Νέστος Χρυσούπολης 4 2 2 0 10 4 8
3 Αετός Ορφανού 4 2 1 1 8 5 7
4 Άρης Αβάτου 4 2 1 1 6 3 7
5 Ορφέας Puma Ξάνθης 3 2 1 0 6 4 7
6 Εθνικός Σιδηροκάστρου 3 1 2 0 2 1 5
7 Καβάλα ΑΟ 3 1 2 0 1 0 5
8 ΠΑΟ Κοσμίου 4 1 1 2 3 5 4
9 Απόλλων Παραλιμνίου 4 1 1 2 3 4 4
10 Κεραυνός Πέρνης 4 1 1 2 3 2 4
11 Αλέξανδρος Κιλκίς 3 0 3 0 1 1 3
12 Ασπίς Ξάνθης 4 1 0 3 2 11 3
13 ΑΕ Καλαμπακίου 4 0 1 3 3 10 1
14 Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3 0 0 3 2 8 0

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων 4-2 (12′-22′ Αποστολάς, 37′-68′ Ιγνατίδης / 48′ Κωνσταντινίδης, 86′ Αβραμίδης)
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια 1-1 (63′ Ξόμπλιος πεν / 44′ Κυριακίδης)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0 (27′ Ζαγναφέρης)
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης 2-0 (10′ Ντούνγκα, 64′ Σουάνης)
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας 0-1 (44′ Στεφανίδης)
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-0 (18′ Μούσα)
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά 2-0 (18′ Γκελοσάνι, 45′ Σιδηρόπουλος)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Νίκη Αγκαθιάς 4 3 1 0 5 1 10
2 ΠΟ Τρίγλιας 4 3 1 0 7 0 10
3 Άρης Παλαιοχωρίου 4 3 0 1 8 4 9
4 Λαγκαδάς 4 2 1 1 3 2 7
5 Μακεδονικός 4 2 0 2 5 6 6
6 ΑΣ Γιαννιτσά 4 2 0 2 6 4 6
7 Ελπίς Σκουτάρεως 4 1 2 1 3 3 5
8 Αλμωπός Αριδαίας 4 1 2 1 3 4 5
9 Εδεσσαϊκός 4 1 1 2 3 4 4
10 Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 4 1 1 2 5 4 4
11 Μελιτεύς Μελίτης 4 1 1 2 4 9 4
12 Ολυμπιακός Κυμίνων 4 0 3 1 1 2 3
13 Ερμής Αμυνταίου 4 0 2 2 1 6 2
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 4 0 1 3 3 8 1

3ος όμιλος

Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου 1-0 (36′ Φούντζουλας)
ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα 4-0 (31′-79′ Βαρούχας, 66′ Κίπτσιου, 72′ Τσόφλιος)
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας 3-1 (27′ Γεωργούσης, 71′ Μπαλογιάννης, 86′ Περιστέρης / 43′ Τσακνάκης)
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς 1-0 (69′ Μουζακίτης)
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβανιών 1-0 (12′ Μήνος)
ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α.

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Τηλυκράτης 2014 4 2 2 0 6 3 8
2 ΑΕ Λευκίμμης 3 2 1 0 10 2 7
3 Σούλι Παραμυθίας 4 2 1 1 7 2 7
4 Ναυπακτιακός Αστέρας 3 2 1 0 5 3 7
5 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3 2 0 1 4 2 6
6 Κρόνος Αργυράδων 4 1 3 0 2 1 6
7 Μακεδονικός Φούφα 3 1 2 0 5 4 5
8 Αχέρων Καναλακίου 3 1 2 0 3 2 5
9 Μακεδονικός Σιάτιστας ΦΣ 4 0 2 2 2 5 2
10 Θεσπρωτός 3 0 1 2 1 3 1
11 Θρίαμβος Σερβιανών 3 0 1 2 0 2 1
12 Γρεβενά Αεράτα 3 0 0 3 0 11 0
13 ΑΟ Φλωριάδας 2 0 0 2 0 5 0

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων 2-1 (22′ Στουρνάρας πεν, 82′ Τσιώλης / 46′ Κοντός)
Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0 (83′ Κέρι)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1 (80′ Παγωνίδης / 34′ Κατσαμάγκας)
ΑΟ Στυλίδας – Αστέρας Ιτέας 0-0
Φωκικός – ΑΣ Μετέωρα 0-2 (48′ Ιωαννίδης, 55′ Συράκος)
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου 0-2 (52′ Φλίγκος, 55′ Σερτζίνιο)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός 0-2 (30′ Σεχολάρι, 78′ Κυπαρίσσης)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ολυμπιακός Βόλου 4 4 0 0 11 2 12
2 Αλμυρός 4 2 2 0 5 3 8
3 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 2 1 1 5 4 7
4 Νίκη Βόλου 3 2 1 0 10 2 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 1 1 5 3 7
6 Μετέωρα ΑΣ 3 2 0 1 7 2 6
7 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4 1 2 1 4 4 5
8 Πιερικός 4 1 1 2 5 8 4
9 Αστέρας Ιτέας 3 1 1 1 3 4 4
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 3 1 0 2 3 4 3
11 Θησέας Αγριάς 4 1 0 3 2 9 3
12 Α.Ο. Στυλίς 3 1 0 2 3 7 3
13 Φωκικός 3 0 1 2 2 4 1
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 4 0 0 4 1 10 0

5ος όμιλος

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά 2-1 (1′-45′ Παυλάκης / 61′ Ντάφλας)
AE Νεάπολης – Ιωνικός 0-0
Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής 1-4 (31′ Λέκκας / 4′ Κούρτι, 15′ Κατσικοκέρης, 75′ Χαλκιαδάκης, 86′ Πήλος)
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0
Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-0
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2 (32′ Κερασίδης / 53′ Βεστάνης, 82′ Μαζιώτης)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Γιούχτας 4 3 1 0 6 1 10
2 Κερατσίνι 4 3 1 0 6 1 10
3 Εθνικός 3 3 0 0 6 2 9
4 Ιεράπετρα 4 2 2 0 3 0 8
5 Ατσαλένιος 3 2 1 0 2 0 7
6 Ατρόμητος Πειραιά 4 1 1 2 4 5 4
7 Ιωνικός 3 1 0 2 2 4 3
8 ΑΟ Επισκοπής 2 1 0 1 1 1 3
9 Αμπελακιακός Σ.Φ.Α.Σ. 2 1 0 1 2 2 3
10 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3 0 1 2 1 4 1
11 ΑΟ Παλαιοχώρας 4 0 1 3 0 6 1
12 Προοδευτική 3 0 0 3 1 5 0
13 ΑΕ Νεάπολης 3 0 0 3 1 4 0

6ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Διαγόρας Ρόδου 1-1 (35′ Τρίγκας Ν. / 8′ Μπουρλάκης)
Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού 3-0 (18′ Περογαμβράκης, 36′ Μίσελ, 45′ Βελλίνης)
Αχαρναϊκός – Πανομβριακός 1-0 (78′)
Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας 2-1 (38′ Σκούτας, 44′ Φουρτάδο / 60′ Ζέκιο)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας 2-0 (8′ αυτογκόλ, 78′ Μικελάτος)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ιάλυσος 4 4 0 0 9 2 12
2 Παμβουπρασιακός 4 3 0 1 8 4 9
3 Παλληνιακός 4 3 0 1 10 4 9
4 Διαγόρας Ρόδου 4 2 1 1 5 2 7
5 Παναιγιάλειος 4 2 0 2 6 7 6
6 Θύελλα Ραφήνας Α.Π.Ο. 4 2 0 2 5 6 6
7 Πανηλειακός Πύργου 3 2 0 1 6 5 6
8 Διαγόρας Βραχνέικων 3 1 1 1 4 3 4
9 Αχαρναϊκός 3 1 0 2 1 3 3
10 Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου 4 0 2 2 1 5 2
11 Φοίβος Κρεμαστής 4 0 2 2 2 4 2
12 Νίκη Τραγάνου 4 0 1 3 2 11 1
13 Πανμοβριακός 3 0 1 2 0 3 1

7ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι 1-0 (24′ Ρέτζο)
Αιγάλεω – Πανθηραϊκός 2-1 (52′ Φαρινόλα, 90′ Βέρμπης / 31′ Κόντι)
Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός 1-0 (90+ Μώρος)
Καλλιθέα – ΠΑΣ Κόρινθος 0-0
Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος 1-0 (43′ Λαμπράκης)
Ηλυσιακός – ΑΟ Χαλκίς 2-0 (77′ Τσίτσαρης, 80′ Μάλτσι)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Θύελλα Καμαρίου 3 3 0 0 8 2 9
2 Ηλυσιακός 4 2 1 1 4 2 7
3 Αιγάλεω 3 2 1 0 6 2 7
4 Αιολικός 3 2 1 0 4 2 7
5 Άγιος Ιερόθεος 3 2 0 1 7 4 6
6 ΑΟ Αγ. Αναργύρων 4 1 2 1 2 2 5
7 Χαραυγιακός 4 1 1 2 4 5 4
8 Χαλκίδα 4 1 1 2 1 5 4
9 Πανθηραϊκός 3 1 0 2 6 6 3
10 Απόλλων Ερέτριας 4 1 0 3 2 9 3
11 Καλλιθέα 3 0 1 2 1 4 1
12 Κόρινθος 2 0 0 2 0 2 0

8ος όμιλος

Παναρκαδικός – ΑΟ Εικοσιμίας 3-0 (45+ Λυμπερόπουλος, 54′ Τσιώλης, 67′ Σβίγγος)
ΑΟ Κατασταρίου – ΑΟ Υπάτου 1-2 (59′ Μεζίνι / 81′ Σπανός, 88′ Σπηλιώτης)
Πάμισος – ΑΕ Ερμιονίδας 1-1 (55′ Σαραντόπουλος / 27′ Μακρίδης)
Ένωση Λέρνας – Αστέρας Βλαχιώτη 0-2 (52′, 88′)
Μανδραϊκός – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 (52′)
Καλαμάτα – Παναργειακός 2-0 (28′ Φουάσης, 49′ Πινδώνης)
ΑΕ Πελλάνας – Ασπρόπυργος 0-1 (34′ Μίλιτς)

Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Καλαμάτα 3 3 0 0 6 0 9
2 Παναργειακός 3 3 0 0 4 1 9
3 Μανδραϊκός 4 2 2 0 3 1 8
4 Ερμιονίδα 3 2 1 0 3 0 7
5 Παναρκαδικός 4 2 1 1 7 4 7
6 Πέλλανας Καστορείου 3 2 1 0 5 3 7
7 Πανασπροπυργιακός Δόξα Ασπροπύργου 3 2 0 1 11 1 6
8 ΑΟ Κατασταρίου 3 1 2 0 3 0 5
9 Αστέρας Βλαχιώτη 4 1 1 2 4 7 4
10 ΑΟ Ύπατου 3 1 0 2 3 3 3
11 Αμβρυσσέας 4 0 2 2 2 4 2
12 Λέρνα 4 0 0 4 0 6 0
13 ΑΟ Εικοσιμίας 4 0 0 4 0 16 0
14 Πάμισσος Μεσσήνης 3 0 0 3 2 7 0
Διαβάστε επίσης