Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (23/1) – “Χρυσή” ισοπαλία για την Θύελλα Ραφήνας

Εν μέσω κακοκαιρίας, η δράση στη Γ’ Εθνική συνεχίστηκε με… λίγες απώλειες  αφού κάποια ματς δεν πραγματοποιήθηκαν

Η Θύελλα Ραφήνας κατάφερε φύγει από την Προοδευτική με τον βαθμό της ισοπαλίας αφού το παιχνίδι έληξε με σκορ 1-1

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής (23/10 έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Αναγέννηση Πλαγιάς-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης 3-1
Πανδραμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-1
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας 0-3
Εθνικός Σοχού-Αλεξανδρούπολη FC 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 0-1

Δείτε ακόμα:  Στοίχημα: Με τα γκολ σε Αυστρία και Νορβηγία!

2ος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Θύελλα Σαρακηνών-ΟΦ Αγίου Ματθαίου 4-0
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3-0
ΑΕ Λευκίμμης-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-0
ΑΕΠ Κοζάνης-Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
Εδεσσαϊκός-Κοζάνη 0-3
Αστέρας Καληράχης-ΑΣ Γιαννιτσά 1-0

3ος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας-Νέα Αρτάκη 1-0
ΠΟ Φήκης-ΠΟ Ελασσόνας 3-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Θησέας Αγριάς 2-0
ΑΟ Υπάτου-Ατρομητός Παλαμά αναβλ.
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΠΟ Αταλάντη αναβλ.
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος Όμιλος – 15η αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου-Παναγρινιακός 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αίας Γαστούνης 3-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Παναιγιάλειος 1-0
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή 2-4
Αμβρακικός Λουτρού-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-3 α.α.
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

Δείτε ακόμα:  Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ: Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για τον Τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας

5ος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Σαντορίνη 0-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μυκόνου 3-0
Φωστήρας-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 1-0
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 3-2
ΑΕ Ερμιονίδας-Άρης Σκάλας αναβλ.
Ρεπό: Χαραυγιακός

6ος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης-Αήττητος Σπάτων 2-1
Εθνικός Πειραιώς-Πανελευσινιακός 1-1
Προοδευτική-Θύελλα Ραφήνας 1-1
Κερατσίνι-Αιολικός (24/1, 14:00)
ΑΟ Πυλίου Κω-Αίας Σαλαμίνας αναβλ.
Ρεπό: ΑΟ Καραβάς

7ος Όμιλος – 10η αγωνιστική

ΑΟ Πόρου-Άρης Σούδας 3-0
Πανιώνιος-Γιούχτας 1-0
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Αλμυρός Γαζίου 1-2
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ατσαλένιος 0-2
ΑΕ Νεάπολης-ΠΑΟ Ρουφ αναβλ.