Μετάλλιο και διακρίσεις για τον Αθλητικό Όμιλο Ραφήνας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα τζούντο εφήβων & παίδων

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το πανελλήνιο πρωτάθλημα Τζούντο εφήβων και παίδων Α για τον σύλλογο μας.

Το πρωτάθλημα διεξήχθη στην Θεσσαλονίκη 01-02/02/2020, με πάνω από 440 συμμετοχές αθλητών. Ο σύλλογος μας συμμετείχε με 5 αθλητές όπου κατέκτησε ένα μετάλλιο.

Με μεγάλη εμφάνιση ο αθλητής μας Αραμπατζης Χρήστος βρέθηκε στον μικρό τελικό και κατέκτησε την 3η θέση στα – 55 κιλά παίδων Α.

Ο αθλητής μας Χρηστακεας Γιάννης κατέκτησε την 5η θέση.

Οι αθλητές μας Καντεφιδης Παναγιώτης και Θεοδώρου Στεφανος κατέκτησαν την 9η θέση και ο αθλητής μας Παπαναστασιου Γιάννης 10η θέση.

Συγχαρητήρια σε όλους, μας κάνετε περήφανους για την προσπάθεια σας να κάνετε κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα.