Ήρθε σήμερα το μεσημέρι από τη Χαλκιδική το βαρέως τύπου όχημα το οποίο και θα τεμαχίζει σε κομμάτια των 6-7 εκατοστών τα καμένα κλαδιά ώστε να απομακρυνθούν πιο εύκολα, από το οικόπεδο Αντωνίου στο Νέο Βουτζά Ραφήνας, όπως πρώτα σας είχαμε ενημερώσει μέσα από το irafina.gr. Το μηχάνημα είναι της εταιρείας MP ENERGY, που δραστηριοποιείται … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ραφήνα: Ήρθε και το θρυμματιστικό για τον καθαρισμό του οικοπέδου «πυριτιδαποθήκη» στο Ν. Βουτζά (αποκλειστικές εικόνες).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί