Στις 22/9 σέντρα στη Γ’ Εθνική. Στον Κιθαιρώνα Καπαρελλίου πρώτο ματς οι «Λιγνιτωρύχοι» – Όλο το πρόγραμμα

Aρχίζει το ματς, αδειάσαν οι δρόμοι, η ώρα ζυγώνει… Πραγματοποιήθηκε πριν λίγη ώρα στα γραφεία της Ε.Π.Ο. η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής 2019-2020.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ μετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ΄. Για τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Οι «Λιγνιτωρύχοι» που θα αγωνιστούν στον 6ο όμιλο, θα ταξιδέψουν στη Βοιωτία για την πρώτη αγωνιστική, προκειμένου να βρεθούν αντιμέτωποι με τον Π.Α.Σ. Κιθαιρών Καπαρελλίου.

6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Παλληνιακός-Ρόδος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών-Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

2η αγωνιστική
Αιολικός – Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος – Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΠΑΣ Κιθαιρών
ΑΟ Υπάτου – Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕΚ Τρίπολης – ΓΣ Μαρκό
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

3η αγωνιστική
Παλληνιακός – Παναρκαδικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Αιολικός
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΣ Ρόδος
Αήττητος Σπάτων – ΑΣ Κόρινθος 2006
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Υπάτου
ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αχαρναϊκός

4η αγωνιστική
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παλληνιακός
Παναρκαδικός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Αιολικός – Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος – Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης
ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

5η αγωνιστική
Παλληνιακός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Αχαρναϊκός – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός
ΓΣ Μαρκό – Αιολικός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Υπάτου – ΑΣ Κόρινθος 2006
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική
Αχαρναϊκός – Παλληνιακός
ΠΑΣ Κιθαιρών – Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΓΣ Μαρκό
Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Υπάτου
Ρεπό: ΑΣ Κόρινθος 2006

7η αγωνιστική
Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό – Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αιολικός
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

8η αγωνιστική
ΓΣ Μαρκό – Παλληνιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΕΚ Τρίπολης
Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός – ΑΣ Ρόδος
Ρεπό: Παναρκαδικός

9η αγωνιστική
Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης
Θύελλα Ραφήνας – ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Παναρκαδικός – Αιολικός
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών

10η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΟ Υπάτου
ΓΣ Μαρκό – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αχαρναϊκός – ΑΣ Ρόδος
ΠΑΣ Κιθαιρών – Αιολικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παναρκαδικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

11η αγωνιστική
Παλληνιακός – ΑΟ Υπάτου
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος – ΓΣ Μαρκό
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Παναρκαδικός – Αχαρναϊκός
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

12η αγωνιστική
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Παλληνιακός
Θύελλα Ραφήνας – ΑΣ Ρόδος
ΑΕΚ Τρίπολης – Αιολικός
ΓΣ Μαρκό – Παναρκαδικός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αχαρναϊκός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

13η αγωνιστική
ΑΣ Ρόδος – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός – ΑΟ Υπάτου
Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΕΚ Τρίπολης
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΓΣ Μαρκό
Αήττητος Σπάτων – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παλληνιακός

Διαβάστε επίσης