Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (20/10/2019) στην ΕΠΣΑΝΑ έχουν ως εξής:
Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Ωρωπός-Μάχη Μαρ. 0-3 α.α.
Κορωπί-Παλλαυρεωτικός 1-3
Θησέας Ν.Μ.-Αχιλλέας Κ. Αχ. 3-0
Κρυονέρι-Κ.Α. Βάρης 0-2
Σαρωνικός Αν.-Άνοιξη 2-0

Το Σάββατο

Γλυκά Νερά – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 1-2
Παθιακάκης – Άρης Βούλας 0-3
Καλύβια – Τριγλία Ραφήνας 1-3

Β. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 15 5 5 0 0 12 2
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 12 5 4 0 1 13 6
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 11 5 3 2 0 9 2
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 10 5 3 1 1 10 8
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 9 5 3 0 2 7 8
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 8 5 2 2 1 10 6
7. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 7 5 2 1 2 9 8
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 7 5 2 1 2 6 8
9. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 7 5 2 1 2 8 7
10. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 7 5 2 1 2 8 8
11. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 7 5 2 1 2 10 8
12. ΑΝΟΙΞΗ 3 5 0 3 2 3 6
13. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3 4 0 3 1 4 5
14. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 1 5 0 1 4 3 10
15. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 1 5 0 1 4 3 10
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 0 4 0 0 4 0 13

 

Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Εθνικός Ν.Μ.-Νικητές Ανθ. 2-1
Παμπαιανικός-Γέρακας 1-1
Δόξα Άνοιξης-Διόνυσος 5-2

Το Σάββατο

Πρωτέας – Ατλαντίς 1-1
Κάλαμος – Μαύρος Αετός 1-1
Σταμάτα – Βουλιαγμένη 2-1
Νικολακάκης – Νίκη Δροσιάς 4-3
Λαυρεωτική – Άρτεμις 1-2

Β. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 13 5 4 1 0 11 5
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 11 5 3 2 0 17 8
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 11 5 3 2 0 12 4
4. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 10 5 3 1 1 12 5
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 9 5 3 0 2 9 7
6. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 8 5 2 2 1 8 6
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 8 5 2 2 1 4 3
8. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 7 5 2 1 2 8 6
9. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 6 5 1 3 1 5 5
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 6 5 1 3 1 6 6
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 5 5 1 2 2 6 9
12. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 4 5 1 1 3 3 8
13. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 4 5 1 1 3 5 9
14. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 4 5 1 1 3 7 8
15. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 3 5 1 0 4 6 12
16. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0 5 0 0 5 4 22

 

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Ολυμπιακός Β.-Κουβαράς 4-0
ΑΟ Αυλών 1958-Αετός Πικ. 1-0
ΑΕ Μενιδίου-Κεραυνός Κερ. 1-1
Ολυμπιακός Λ.-Πανσταυραϊκός 2-4
Συκαμινό-Καπανδρίτι
Νικηφόρος-Δόξα Αγ. Άννας 2-4

Το Σάββατο

ΑΟ Παιανίας-Ραμνούς Γρ. 0-1

Β. ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚ.
1. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 15 5 5 0 0 22 3
2. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 13 5 4 1 0 15 3
3. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 13 5 4 1 0 9 3
4. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 12 5 4 0 1 15 7
5. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 12 5 4 0 1 11 4
6. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 9 5 3 0 2 10 8
7. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 9 5 3 0 2 9 9
8. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 7 5 2 1 2 7 12
9. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 4 5 1 1 3 6 9
10. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 4 5 1 1 3 5 9
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3 5 1 0 4 4 8
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1 5 0 1 4 3 15
13. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 5 0 0 5 5 16
14. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ 0 5 0 0 5 3 18
Διαβάστε επίσης