Το Πρόγραμμα μαθημάτων του Κοινωνικού Φροντιστηρίου Μαραθώνα από 31/10 έως 5/11

Από Δευτέρα 31/10 – Σαββάτο 5/11 2016

ΔΕΥΤΕΡΑ
2:15 – 4:00 : Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΦΥΣΙΚΗ – ΖΑΧΟΣ – (Τάξη – 1)
2:15 – 4:00 : Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΦΥΣΙΚΗ – ΒΑΡΣΟΣ – (Τάξη – 2)
4:15 – 6:00 : Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – MAΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ (Τάξη – 1)
4:15 – 6:00 : Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ – (Τάξη – 2)

ΤΡΙΤΗ
4:15 – 6:00 : Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΚΘΕΣΗ – ΓΟΥΣΙΟΣ – (Τάξη – 2)
4:45 – 6:30 : Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – MAΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΝΙΚΟΚΑΒΟΥΡΑΣ – (Τάξη – 1)
6:30 – 8:15 : Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΦΥΣΙΚΗ – ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ – (Τάξη – 1)

ΤΕΤΑΡΤΗ
2:15 – 4:00 : Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΓΛΩΣΣΑ – ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ – (Τάξη – 1)
2:15 – 4:00 : Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΛΑΤΙΝΙΚΑ – ΣΤΑΜΟΥ – (Τάξη – 2)
4:15 – 6:00 : Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΧΑΙΑ – ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ – (Τάξη – 1)
4:15 – 6:00 : Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – MAΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ – (Τάξη – 2)
6:15 – 8:00 : Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ – (Τάξη – 1)

Δείτε ακόμα:  Τσίρκας για ΧΥΤΑ στο Γραμματικό: Εξέφρασα τις αμφιβολίες μου

ΠΕΜΠΤΗ
2:00 – 3:00 : Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΦΥΣΙΚΗ – ΣΑΜΙΟΥ – (Τάξη – 2)
3:00 – 4:00 : Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΧΗΜΕΙΑ – ΣΑΜΙΟΥ – (Τάξη – 2)
2:15 – 4:00 : Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΒΙΟΛΟΓΙΑ – ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ – (Τάξη – 1)
4:15 – 6:00 : Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΦΥΣΙΚΗ – ΣΑΜΙΟΥ – (Τάξη – 2)
4:15 – 6:00 : Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΓΛΩΣΣΑ – ΓΟΥΣΙΟΣ – (Τάξη – 1)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6:15 – 8:00 : Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – XHMEIA – ΜΠΑΣΙΑΓΙΑΝΝΗ – (Τάξη – 2)
6:15 – 8:00 : Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ – (Τάξη – 1)

ΣΑΒΒΑΤΟ
1:15 – 3:00 : Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΚΘΕΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – (Τάξη – 2)
1:15 – 3:00 : Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΓΛΩΣΣΑ – ΤΣΟΥΚΑΛΑ – (Τάξη – 1)
1:15 – 3:00 : Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ – (Τάξη – 3)
3:15 – 5:00 : Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΕΚΘΕΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ – (Τάξη – 2)

Δείτε ακόμα:  Ραφήνα: Το άφησε πάνω στην στροφή (φωτό)

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΣΥΝΟΛΟ ΩΡΩΝ : 44
ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΩΡΩΝ : 224

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Α. ΜΕΤΑΒΟΛΈΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ:

1) Το μάθημα της ΤΕΤΑΡΤΗΣ : 6:15 – 8:00 : Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΧΗΜΕΙΑ – ΔΑΝΑΜΠΑΣΗ , αναβάλλεται μόνο για τρέχουσα εβδομάδα , λόγω έκτακτης υποχρέωσης της διδάσκουσας. Αναπληρώθηκε ήδη το προηγούμενο ΣΑΒΒΑΤΟ , μετά από επιθυμία της διδάσκουσας , με τη σύμφωνη γνώμη των μαθητών και την επακόλουθη τροποποίηση του προγράμματος της προηγούμενης εβδομάδας.

2) Τα μαθήματα της ΤΡΙΤΗΣ : 2:15 – 4:00 : Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΧΑΙΑ – ΚΟΡΚΙΖΟΓΛΟΥ και 2:15 – 4:00 : Α΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ , αναβάλλονται μόνο για τρέχουσα εβδομάδα λόγω έκτακτης υποχρέωσης των διδασκόντων και θα αναπληρωθούν μελλοντικά εφόσον κρίνουν ότι απαιτείται.

Δείτε ακόμα:  Την Κυριακή 26 Ιουνίου, αποφασίζεται το μέλλον του Φιλοζωικού Σωματείου Μαραθώνα

3) Το ΣΑΒΒΑΤΟ θα γίνει ΕΠΙΠΛΕΟΝ : Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ

Β. ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΝΤΑΞΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Ανάλογα με τις ανάγκες θα ενταχθούν στο πρόγραμμα :

1) Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ – ΦΥΣΙΚΗ & ΧΗΜΕΙΑ – ΓΚΙΝΗΣ
2) Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ – ΜΑΜΑΛΗΣ

Γ. ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ

από τη Γυμνάστρια ΤΕΦΑΑ κα ΝΟΤΑ ΜΑΜΑΛΗ , (δήλωση ενδιαφέροντος στη Γραμματεία)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΌΣ ΓΡΑΜΑΤΕΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ
2:00-4:00 : ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
4:00-6:00 : ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ή ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΡΙΤΗ
4:00-6:00 : ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
6:00-8:00 : ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
2.00-4.00 : ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
4.00-6.00 : ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6:00-8:00 : ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ
2:00-4:00 : ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
4:00-6:00 : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6:00-8:00 : ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
1:00-3:00 : ΜΠΟΓΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΦΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
3:00-5:00 : ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ