Τριγλία – Ερμής Ζωνιανών 2-1

Λήξη αγώνα με την Τριγλία να παίρνει ακόμα τρεις βαθμούς απέναντι σε μια πολύ δυνατή ομάδα.

90+ Έχουμε μπει στα τελευταία λεπτά των καθυστερήσεων

88′ Σέντρα του Σαγανά από τα δεξιά δεν πρόλαβε ο Παπαδόπουλος

86′ Ο Ερμής τα τελευταία λεπτά πιέζει για την ισοφάριση

80′ Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για την Τριγλία με τον Μεϊμάρογλου να παίρνει την θέση του Κόντη

79′ Ευκαιρία για τον Ερμή όταν ο Πλούσης βρήκε με σέντρα που επιχείρησε από τ αριστερά τον Σούκια, η κεφαλιά του οποίου πέρασε άουτ

77′  Τρλιτη και τελευταία αλλαγή για τον Ερμή με τον Βιτώρος παίρνει την θέση του Πασιαλή

76′ Σουτ του Παπαδόπουλο πέρασε άουτ

71′ Αλλαγή για τον Ερμή με τον Γιακουμάκη να παίρνει την θέση του Κορτσινίδη

70′ Γκολ: Ο Ερμής μειώνει με απ ευθείας κτύπημα φάουλ του Σούκια 2-1

68′ Δυνατό σουτ του Βασιλείου απόκρουσε ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων

65′ Ευκαιρία για τον Ερμή με τον Πασιαλή, το  χλιαρό σουτ του οποίου απέκρουσε ο Δήμιζας

63′ Δεύτερη αλλαγή για την Τριγλία με τον Σαγανά να παίρνει την θέση του Καραδέμητρου

60′ Γκολ: Η Τριγλία διπλασίασε τα τέρματα της. Ο Τσάγκαρης βρήκε με καταπληκτική κάθετη μπαλιά τον Παπαδόπουλο ο οποίος δεν δυσκολεύτηκε με ωραίο πλασέ να γράψει το 2-0

53′ Πρώτη αλλαγή για το Ερμή με τον Πλούση να παίρνει την θέση του Στρατήγη

47′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ερμή με τον Ανυφαντάκη να βγαίνει μόνος του απέναντι από τον Δήμιζα αλλά το πλασέ που έπιασε ήταν χλιαρό πάνω στην αγκαλιά του τερματοφύλακα

17.33 Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου

Λήξη πρώτου μέρους με την Τριγλία να προηγείται με 1-0

45′ Σουτ του Κόντη πέρασε άουτ

43′ Ευκαιρία για τον Ερμή με σουτ του Πασιαλή από καλή θέση που απέκρουσε ο Δήμιζας

40΄Τα τελευταία λεπτά ο Ερμής έχει ισορροπήσει το παιχνίδι

34′ Αναγκαστική αλλαγή για την Τριγλία με τον Τσάγκαρη να παίρνει την θέση του Κάρδαρη

30′ Ευκαιρία για την Τριγλία με σουτ του Βασιλείου που απέκρουσε ο Καρακούτσης

27′ Μετά το γκολ η Τριγλία ανέβασε την απόδοση της και έχει την υπεροχή

20′ Γκολ : Η Τριγλία μπαίνει μπροστά στο σκορ με κεφαλιά του Βασιλείου μετά από κόρνερ του Μανδύλη 1-0

15’ Ο Ερμής έχει μπει δυνατά στο παιχνίδι. Στα πρώτα 15 λεπτά δεν έχει γίνει κάποια αξιόλογη αξιόλογη φάση