Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα Τριγλία Ραφήνας – Προοδευτική (τελικό 1-0)

Παρακολουθήστε μέσα από το iRafina.gr λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ της Τριγλίας Ραφήνας και της Προοδευτικής, για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Τον αγώνα, που ξεκινά στις 15:00, θα διευθύνει ο Περράκης, με βοηθούς τους Δέτση και Κοκαριδιά, όλοι από τον σύνδεσμο Αθηνών.

15.00 Άρχισε το ματς. Οι Προοδευτικάνοι έχουν δημιουργήσει από νωρίς δυναμική ατμόσφαιρα στην εξέδρα των φιλοξενούμενων, ενώ οι φίλοι της Τριγλίας έρχονται σιγά σιγά στο γήπεδο

Δυνατά ξεκίνησε το παιχνίδι

5΄Καλή αντεπίθεση για τους γηπεδούχους με τον Καμβύση να πραγματοποιεί σουτ έξω από την περιοχή λίγο άουτ

16΄Δοκάρι για τους βυσσινί. Κεραυνός του Ατματσίδη τράνταξε το δοκάρι του Δήμιζα, ενώ στην επιστροφή κεφαλιά του Πέππα άουτ

Οι φιλοξενούμενοι δείχνουν καλύτεροι κατά διαστήματα

20΄Φάουλ εκτελεί ο Καλαϊντζίδης, διώχνει με γροθιές ο Δήμιζας

25΄Καλή προσπέθεια των κιτρινόμαυρων πάλι από δεξιά με τον διεισδυτικό Καμβύση ο οποίος έβγαλε ωραία σέντρα αλλά η κεφαλιά του Καλογιάννη έφυγε ψηλά άουτ

28΄Επικίνδυνο κόρνερ για την Προο πέρασε ανεκμετάλευτο για τους βυσσινί

Πολύ καλό το ματς μέχρι στιγμής με τις δύο ομάδες να τα δίνουν όλα.και τους αντιπάλουςνα δικαιολογούν τον χαρακτηρισμό του δυνατού αγώνα

39΄Φάουλ σε καλό σημείο για την Τριγλία έδιωξαν οι αμυντικοό της Προοδευτικής

Έχει ατονίσει το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά

43΄Κίτρινη ο Τσάγκαρης

44΄Φάουλ για τους βυσσινί με εκτελεστή τον Λέκκα φεύγει άουτ

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου με τις δλυο ομάδες να πηγαίνουν στα αποδυτήρια χωρίς σκορ (0-0)

16.00 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο χωρίς αλλαγές από τις δύο ομάδες

49΄Καλό σουτ του Παπαδόπουλου μπλόκαρε σε δεύτερο χρόνο ο γκολκίπερ της Προο

50΄Απάντηση των βυσσινί με τον Ζαλίκου σε καλή θέση να μην μπορεί να πιάσει το σουτ όπως το ήθελε

53΄Απείλησε από αριστερά η Προοδευτική σε σέντρα του Ζελέκου χωρίς αποτέλεσμα

57΄Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους, Γιακούπι αντί Ζελέκου

62΄Διπλή αλλάγή από τον κόουτς της Τριγλίας. Μπάινουν Ποτουρίδης, Καρβουνίδης στη θέση των Τζάθα και Παπαδόπουλου

65΄Σουτ έξω από την περιοχή του Παπασάββα μπλοκάρει ο τερματοφύλακας των βυσσινί

67΄Μεγάλη ευκαιρία για την Προο όταν ο Λέκκας βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση έπιασε το σουτ αλλά απέκρουσε σε κόρνερ εκπληκτικά ο Δήμιζας

71΄Αλλαγή… Μανιδάκη αντί Τσαραούση ρίχνει ο Ανδράλας

“Αγρίεψε” στα τελευταία λεπτά το ματς με ευκαιρίες εκατέρωθεν . ά

75΄Φάουλ κέρδισε η Προο. Πέρασε πάνω από τα δοκάρια

Με Ποτουρίδη που μπήκε αλλαγή η Τριγλία πιέζει την άμυνα των βυσσινί

82΄Γκαϊδατζής αντί Κανελλόπουλου, η νέα αλλαγή της Προο

84΄Δυνατό φάουλ του Γιακούπι έδιωξε υπέροχα ο Δήμιζας

87΄ΓΚΟΟΟΛ! Ο Νικολόπουλος με τρομερό σουτ έξω από την περιοχή ανοίγει το σκορ. 1-0 η Τριγλία μπροστά στο σκορ