Τον Θησέα Νέας Μάκρης θα αντιμετωπίσει ο Αετός Πικερμίου το Σάββατο 18/2 στη Ραφήνα στα πλαίσια της 22ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ.
Στην Α’ Κατηγορία ο Αήττητος Σπάτων θα αναμετρηθεί εκτός έδρας με τον Αστέρα Βάρης , το Κορωπί αντιμετωπίζει την Μάχη Μαραθώνα και ο Παλληνιακός τον Κεραυνό Κερατέας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία
Α’ κατηγορία 20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Βάρης | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Κρυονερίου | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 |
Β’ κατηγορία 22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. | ||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Διονύσου | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Καλυβίων | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ | Γέρακα | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 |
Γ’ κατηγορία 18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Καλάμου | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 18/02/17 | 15:00 | ||
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Βούλας | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 |
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ