ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 22 & 23/4

Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του σαββατοκύριακου στις κατηγορίες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΑΝΑ.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 23/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
Β Κατηγορία
(31η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 22/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
13. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Διονύσου Σάββατο 22/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
16. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Δείτε επίσης