Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του σαββατοκύριακου στις κατηγορίες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΑΝΑ.
Αναλυτικά:
Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ) (Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
2. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Ανθούσας | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .) (Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
3. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ) |
|
4. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Βάρης | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) |
|
5. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .) (Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) |
|
6. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) |
|
7. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
8. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Κερατέας | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) (Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
Β Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Σταμάτας | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) |
|
10. | ΑΝΟΙΞΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Άνοιξης | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) |
|
11. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .) |
|
12. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Κουβαρά | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) |
|
13. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Γέρακα | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ ) (Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
|
14. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) |
|
15. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .) (Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) |
|
16. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 29/01/17 | 15:15 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ) (Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) |
|
Γ Κατηγορία (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Γέρακα | Σάββατο | 28/01/17 | 15:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) |
|
18. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
19. | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Συκαμίνου | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) |
|
20. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ) |
|
21. | ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Αυλώνα | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) |
|
22. | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ) (Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) |