Τριγλία Ραφήνας – Εργοτέλης 2-2: Τα γκολ του αγώνα (βίντεο)

Δείτε σε βίντεο μέσα από τον φακό του iRafina.gr, τα γκολ του αγώνα της 19ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, ανάμεσα στην Τριγλία Ραφήνας και τον Εργοτέλη, που έληξε ισόπαλος με σκορ 2-2.

Η Τριγλία άνοιξε το σκορ στο 48’ λεπτό, όταν ο Καρράς του Εργοτέλης με το κεφάλι έσπρωξε τη μπάλα στα δίκτυα της ομάδας του κάνοντας το 1-0.

Ο Εργοτέλης ισοφάρισε στο 58′ λεπτό σε 1-1, όταν ο Σερτζίνιο εκτέλεσε φάουλ από δεξιά και ο Κατσικοκέρης με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα αιφνιδιάζοντας τον Δήμιζα.

Οι φιλοξενούμενοι πήραν κεφάλι στο σκορ στο 68′ λεπτό  μετά από λάθος του Μπιταξή, με τον Κατσισκοκέρη να φεύγει από δεξιά και με σουτ να κάνει το 1-2.

Η Τριγλία ισοφάρισε σε 2-2 στο 88′ λεπτό με κεφαλιά του Ποτουρίδη μετά από σέντρα του Τσάγκαρη.