Την Κυριακή θα πραγματοποιηθούν τα δύο μεγάλα ντέρμπι της Α’ Κατηγορίας, Γλυκά Νερά-Παλληνιακός και Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου- Αστέρας Βάρης, ενώ ο Θησέας Νέας Μάκρης θα αντιμετωπίσει στην Αγ. Μαρίνα τα Καλύβια.
Στην Β’ Κατηγορία ο Αετός Πικερμίου θα δοκιμαστεί σήμερα Σάββατο, εκτός έδρας με τον Πρωτέα Π. Φώκαιας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία έχει ως εξής:
Α΄Κατηγορία
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Ανθούσας | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. | |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Κερατέας | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. | |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. |
Β΄Κατηγορία
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. | |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | |
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | |
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. | |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. | |
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Κρυονερίου | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. |
Γ΄Κατηγορία
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Διονύσου | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 21/10/17 | 16:00 | ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. | |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ | Γραμματικού | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γέρακα | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε. |