Εκτός έδρας δοκιμασία σήμερα για τον Θησέα Νέας Μάκρης αφού θα αντιμετωπίσει στο γήπεδο του Αγ. Στεφάνου τον Παθιακάκη.
Η Μάχη Μαραθώνα αγωνίζεται την Κυριακή απέναντι στον Ολ. Αγ. Στεφάνου, ενώ ο Παλληνιακός θα αντιμετωπίσει στο τοπικό ντέρμπι την Ατλαντίδα.
Στην Β’ Κατηγορία η Άρτεμις θα αγωνιστεί σήμερα στο Δημοτικό γήπεδο της Ραφήνας κόντρα στον Ωρωπό, ενώ ο Αετός Πικερμίου με τον Πέτρο Τσιγκούλη στον πάγκο, θα βρεθεί αντιμέτωπος την Κυριακή στη Ραφήνα στις 15:00, με το Κρυονέρι.
Να θυμίσουμε ότι λόγω των εορτασμών της 28ης Οκτωβρίου, δεν θα διεξαχθούν αγώνες για την Γ΄Κατηγορία.
Αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α’ και Β’ Κατηγορία.
Α΄Κατηγορία
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Μαρκόπουλου | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. | |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α. | |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Άνοιξης | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Βούλας | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α. | |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Μαραθώνα | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Βάρης | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. |
Β’ Κατηγορία
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Δροσιάς | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | |
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 28/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α. | |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γέρακα | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Πολυδενδρίου | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | |
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Αφιδνών | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | |
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Ραφήνας | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 29/10/17 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. |