Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του σαββατοκύριακου στις κατηγορίες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΑΝΑ.
Αναλυτικά:
Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) |
|
2. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .) (Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) |
|
3. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ανθούσας | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) |
|
4. | ΜΑΡΚΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
5. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .) (Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ) |
|
6. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Μαραθώνα | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
|
7. | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ) (Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ) |
|
8. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Κερατέας | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) |
|
Β Κατηγορία (15η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Διονύσου | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) |
|
10. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
|
11. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κουβαρά | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) |
|
12. | ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Ραφήνας | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ) (Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
|
13. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) (Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) |
|
14. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ) (Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) |
|
15. | ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ) |
|
16. | ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αφιδνών | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) |
|
17. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) |
|
Γ Κατηγορία (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Καλάμου | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) |
|
19. | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) |
|
20. | ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Πολυδενδρίου | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) |
|
21. | ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ | Γραμματικού | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .) |
|
22. | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) |
|
23. | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) |