Ακόμη μία φιλική νίκη για την Τριγλία Ραφήνας, 4-2 την Ανθούπολη (φωτό)

Ακόμη μία φιλική νίκη για το συγκρότημα του Γιώργου Παπακωστούλη, το απόγευμα του Σαββάτου στο Δημοτικό Γήπεδο Ραφήνας. Αυτή την φορά ήταν η ομάδα της Ανθουπολης, που ηττήθηκε με σκορ 4-2.

Τα γκολ για την Τριγλία πέτυχαν οι Νίκος Δελαπόρτας, Κώστας Τσούκας και δύο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο ο Δημήτρης Παπάζογλου.

Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε και την καταπληκτική απόκρουση του Σύρακα σε εκτέλεση πέναλτι.

Στο πρώτο ημίχρονο η Τριγλία έπαιξε με τους:

Αυγερινός, Τζίτζης, Νταής, Παπαδιονυσίου, Μεϊμάρογλου, Τσούκας Ι. παίκτης υπό δοκιμή, Τσούκας Κ., Παπάζογλου, Σένε, Δελαπόρτας.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι:

Σύρακας, Χατζόπουλος, Κονταρινης, Πετράκης, παίκτης υπό δοκιμή, Καρτάλης.

Επόμενο φιλικό παιχνίδι για τους “κιτρινόμαυρους” την Τετάρτη 1 Σεπτεμβρίου και ώρα 18.30 στο Δημοτικό Γήπεδο Ραφήνας με αντίπαλο την Κηπούπολη.