“Διπλό” για την Θύελλα Ραφήνας, 0-1 την Εράνη στα Φιλιατρά!

Με γκολ του Ζαπατίνα στο 11′ η Θύελλα Ραφήνας επικράτησε στα Φιλιατρά με 0-1 σε βάρος της Εράνης για την 28η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής

Η Θύελλα Ραφήνας συνεχίζει στην 3η θέση ενώ στην 4η θέση προωθήθηκε ο Αστέρας Βάρης που νίκησε 4-0 την Βάρδα

Η Κόρινθος πέρασε με 2-4 από τη Μύκονο και συνεχίζει να ακολουθεί κατά πόδας τον Παναργειακό

Ο πρωτοπόρος Παναργειακός, ο οποίος έχασε πέναλτι στι 5ο λεπτό με τον Κατσή, κατάφερε στο β’ ημίχρονο με τα γκολ προς το τέλος των Ροκάι και Τσιράκη μέσα σε ένα λεπτό, 79ο και 80ο λεπτό να ξεκλειδώσει την άμυνα της ομάδας του Μεσολογγίου να κάνει το 0-2 και να έρθει ο Καρυπίδης στο 91ο λεπτό να σημειώσει με σουτ το τελικό 0-3. Στο άλλο ματς η Μαρκό επιβλήθηκε 2-1 τoυ ΑΟ Πυλίου.