Συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο τα Πρωταθλήματα της Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣΑΝΑ.
Στην Α΄Κατηγορία ο Παλληνιακός αντιμετωπίζει σήμερα Σάββατο εκτός έδρας τον Ολυμπιακό Αγ. Στεφάνου, ενώ ο Θησέας Ν. Μάκρης θα υποδεχθεί την Κυριακή τον Αστέρα Βάρης.
Στην Β’ Κατηγορία ο Αετός Πικερμίου θα ψάξει την δεύτερη σερί του νίκη στη Ραφήνα απέναντι στον Αφινδαϊκό, ενώ η Άρτεμις θα αγωνιστεί εκτός έδρας με την Βουλιαγμένη.
Στην Γ΄Κατηγορία ο Εθνικός Ν. Μάκρης υποδέχεται τον Αστέρα Γλ. Νερών.
Αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία έχει ως εξής:
Α’ Κατηγορία
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. | |
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ. | |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ | Ανθούσας | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. | |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ. | |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κερατέας | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. |
Β’ Κατηγορία
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ. | |
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | |
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. | |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. | |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | |
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Κρυονερίου | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. |
Γ’ Κατηγορία
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Κουβαρά | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Διονύσου | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 07/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Συκαμίνου | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | Γέρακα | Κυριακή | 08/10/17 | 16:00 | ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. |