ΕΠΣΑΝΑ: Τριάρα η Τριγλία, «Χ» ο Θησέας Ν.Μ. – Όλα τα αποτελέσματα & οι βαθμολογίες

Χωρίς να πιάσει μεγάλη απόδοση η Τριγλία νίκησε 3-0 τον μαχητικό Παμπαιανικό, την ίδια ώρα που ο Θησέας Νέας Μάκρης έχασαν βαθμούς στην έδρα του μετά το ισόπαλο 2-2.

Ο Αστέρας Βάρης συνεχίζει τις καλές εμφανίσεις και τα θετικά αποτελέσματα. Ο πρωτοπόρος της βαθμολογίας επικράτησε 2-1 του Ολυμπιακού Αγ. Στεφάνου. Η Μαρκό σημείωσε εκτός έδρας νίκη 1-0 επί του Παλλαυρεωτικού, ενώ η Μάχη Μαραθώνα υπέταξε τα Γλυκά Νερά 1-0.

Α΄ ΕΠΣΑΝΑ

Τριγλία Ραφήνας – Παμπαιανικός 3-0

Παθιακάκης – ΠΑΟ Καλυβίων 1-1

Θησέας Νέας Μάκρης – Νικολακάκης 2-2

Μάχη Μαραθώνα – Γλυκά Νερά 1-0

Παλλαυρεωτικός – Μαρκό 0-1

Αστέρας Βάρης – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 2-1

Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών – Άρης Βούλας 0-0

Το Σάββατο

Άνοιξη-Κεραυνός Κερ. 0-1

Β. ΑΓ. Ν. ΙΣ. ΗΤ. ΓΚ.
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 50 20 15 5 0 39 7
2. ΜΑΡΚΟ 46 20 13 7 0 34 9
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 40 20 11 7 2 32 21
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 35 20 11 5 4 32 19
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 31 20 8 7 5 24 25
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ 29 20 8 5 7 18 18
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 29 20 8 5 7 21 24
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 28 20 8 4 8 23 21
9. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 23 20 5 8 7 28 30
10. ΑΝΟΙΞΗ 22 20 5 7 8 13 19
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 20 20 5 5 10 22 32
12. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ 18 20 4 6 10 21 31
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 17 20 2 11 7 14 18
14. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 15 20 3 6 11 18 26
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 14 20 4 2 14 15 35
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 12 20 2 6 12 18 37

 

Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Ωρωπός – Βουλιαγμένη 6-0

Γέρακας – Λαυρεωτική 1-0

Κορωπί – Νίκη Δροσιάς 3-0

Σαρωνικός Αναβύσσου – Αετός Πικερμίου 2-1

Το Σάββατο

Ατλαντίδα-Εθνικός Ν.Μ. 2-1
Άρτεμις-ΑΟ Αυλών 3-1
Αμφιάραος-Κρυονέρι 2-4
Πρωτέας Π.Φ.-Σταμάτα 0-0

Β. ΑΓ. Ν. ΙΣ. ΗΤ. ΓΚ.
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 44 20 13 5 2 45 20
2. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 44 20 13 5 2 48 18
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ 43 20 13 4 3 39 13
4. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ 43 20 13 4 3 49 20
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ 31 20 7 10 3 24 18
6. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 29 20 8 5 7 22 18
7. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 27 20 7 6 7 20 18
8. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ 26 20 6 8 6 25 19
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 26 20 6 8 6 25 29
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 23 20 6 5 9 22 32
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ 21 20 7 3 10 34 38
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 21 20 5 6 9 24 33
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 20 6 7 7 27 22
14. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 13 20 2 7 11 29 45
15. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 13 20 2 7 11 13 31
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ 0 20 1 0 19 5 77

 

Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Νικηφόρος-Μαύρος Αετός 2-3

Αστέρας Γλ. Νερών-Καπανδρίτι 1-3
Συκάμινο-Ολυμπιακός Λαυρίου 0-1

Αφιδναϊκός-Δόξα Άνοιξης

Φοίβος Βάρης-Πανσταυραικός 1-2

Το Σάββατο

Κουβαράς-Νικητές Ανθ. 1-0
Διόνυσος-Δόξα Αγ. Άννας 0-1

Διαβάστε επίσης