Φιλική ισοπαλία για την Θύελλα Ραφήνας, 1-1 με τον Ολυμπιακό Λαυρίου

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε ο φιλικός αγώνας μεταξύ της Θύελλα και του Ολυμπιακού Λαυρίου το απόγευμα της Πέμπτης 22 Δεκεμβρίου στη Ραφήνα.

Οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν κάτω από δύσκολες καιρικές συνθήκες, ωστόσο το παιχνίδι είχε ρυθμό και υπήρξαν καλές στιγμές και από τις δύο πλευρές.

Η Θύελλα ήταν αυτή που άνοιξε το σκορ στο πρώτο μέρος και πιο συγκεκριμένα στο 35′ λεπτό με τον Μαστρογιαννούδη.

Οι φιλοξενούμενοι, που είχαν για πρώτη φορά στον πάγκο τους τον Μιχάλη Καβαλιέρη, ισοφάρισαν στο 75′ λεπτό με τον Καρύδη.

Οι Λιγνιτωρύχοι θα δώσουν το επόμενο φιλικό τους  μετά τα Χριστούγεννα και πιο συγκεκριμένα, την Πέμπτη 29/12, εκτός έδρας αυτή την φορά, με αντίπαλο το Κορωπί.