Γ΄Εθνική: Ήττες για Θύελλα Ραφ. και Παλληνιακό – Όλα τα αποτελέσματα

Δεν τα κατάφεραν η Θύελλα Ραφήνας και ο Παλληνιακός αυτή την αγωνιστική. Αμφότεροι υπέστησαν ήττες, η μεν ραφηνιώτες έχασαν στη Ρόδο από τον Ιάλυσο 2-0, οι δε Παλληνιώτες γνώρισαν την ήττα στην έδρα τους από τον ΠΑΟ Βάρδας 2-0.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0 (9/2)
Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-0 (9/2)
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΕ Καλαμπακίου 0-1
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3
Ασπίδα Ξάνθης-Ορφέας Ξάνθης 0-2
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

2ος όμιλος

Βέροια-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Αλμωπός Αριδαίας-Μελιτέας Μελίτης 3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΠΟ Τρίγλιας-Εδεσσαϊκός 1-0
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Γιαννιτσά 1-1
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 2-3

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0 (14:00)
Τηλυκράτης Λευκάδας-Σούλι Παραμυθιάς 0-1
Κρόνος Αργυράδων-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 1-1
ΑΟ Φλωριάδας-Γρεβενά Αεράτα 0-3 α.α
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΣ Μετέωρα 3-3
ΑΟ Στυλίδας-Ολυμπιακός Βολου 0-2
Φωκικός-Πιερικός 2-3
Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α

5ος όμιλος

Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 5-0
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής 0-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3
Αμπελακιακός-Ατσαλένιος 0-0
Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
Γιούχτας-Προοδευτική 2-0

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας 1-2
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 2-0
Αχαρναϊκός-Πανηλειακός 0-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός 3-0
Παλληνιακός-ΠΑΟ Βάρδας 0-1
Παναιγιάλειος-Φοίβος Κρεμαστής (11/2)

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 Ιάλυσος 31 12 23 – 6
2 Διαγόρας Ροδ. 25 12 20 – 6
3 Παλληνιακός 21 12 21 – 13
4 ΠΑΟ Βάρδας 19 12 14 – 10
5 Πανηλειακός 18 12 15 – 13
6 Θύελλα Ραφ. 17 12 14 – 14
7 Διαγόρας Βρ. 14 11 12 – 10
8 Αχαρναϊκός 14 12 13 – 10
9 Παναιγιάλειος 13 12 14 – 18
10 Νίκη Τραγ. 13 12 11 – 20
11 Πανμοβριακός 11 12 9 – 16
12 Φοίβος Κρεμ. 8 11 7 – 17
13 Αστέρας Αμαλ. 3 12 2 – 22

7ος όμιλος

Κόρινθος-Χαραυγιακός 0-1
Απόλλων Ερέτριας-Άγιοι Ανάργυροι 2-5
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος 2-0
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0
Αιολικός-Ηλυσιακός 2-1
Αιγάλεω-Χάλκιδα 1-0

8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας 5-0 (14:00)
Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-0
Παναρκαδικός-Παναργειακός 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος 2-2
Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας 3-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 1-0
Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-2

Διαβάστε επίσης