Γ΄Εθνική: Τριάρα η Θύελλα Ραφ., πήρε πόντο ο Παλληνιακός (2-2)! Όλα τα αποτελέσματα

Συνέχισε τις καλές εμφανίσεις και τα θετικά αποτελέσματα η Θύελλα Ραφήνας. Κέρδισε και τον Αστέρα Αμαλιάδας με σβηστές τις μηχανές κι έτσι έχει 10 βαθμούς συγκομιδή στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια.

Την ίδια ώρα ο Παλληνιακός τσίμπησε ένα βαθμό από τη Νίκη Τραγανού (2-2). Οι παλληνιώτες ήταν πίσω στο σκορ 2-1. Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Κεραυνός Πέρνης-Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού-ΠΑΟ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου-Ασπίδα Ξάνθης 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Ορφέας Ξάνθης 2-1
Πανσερραϊκός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-2
ΑΕ Καλαμπακίου-Νέστος Χρυσούπολης 1-2

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Αλμωπός Αριδαίας-ΠΟ Τρίγλιας 2-0
Άρης Παλαιοχωρίου-Ερμής Αμυνταίου 3-2
Βέροια-Μακεδονικός 3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων-Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 0-0
Μελιτέας Μελίτης-ΑΣ Γιαννιτσά (30/1-15:00)

3ος όμιλος

Θεσπρωτός-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κρόνος Αργυράδων 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς 2-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης (30/1-15:00)
Γρεβενά Αεράτα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθεάς (30/1-15:00)
Μακεδονικός Σιάτιστας-Θρίαμβος Σερβιανών (30/1-15:00)

Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

4ος όμιλος

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Αστέρας Ιτεάς-Πιερικός 2-1
ΑΣ Μετέωρα-Ολυμπιακός Βόλου 2-0
ΑΟ Σελλάνων-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Νίκη Βόλου-ΑΟ Στυλίδας 8-0
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 0-0
Απόλλων Μακρυχωρίου-Θησέας Αγριάς 1-2

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Αμπελακιακός 1-1
ΑΕ Νεάπολης-Κερατσίνι 2-3
Ιωνικός-Γιούχτας 0-0
Επισκοπή-Προοδευτική 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Ατσαλένιος-ΟΦ Ιεράπετρας 3-2

Ρεπό: Εθνικός

6ος όμιλος

Διαγόρας-Αχαρναϊκός 1-0 (12:30)
Πανηλειακός-Φοίβος Κρεμαστής 2-0 (13:30)
Ιάλυσος-Παναιγιάλειος 3-0 (14:15)
Νίκη Τραγανού-Παλληνιακός 2-2
Πανμοβριακός-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Αμαλιάδας 3-0

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

7ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Απόλλων Ερέτριας 3-0 (13:00)
Αιολικός-Κόρινθος 4-0
Αιγάλεω-Άγιοι Ανάργυροι 2-1
Χαλκίδα-Άγιος Ιερόθεος 0-2
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός 1-1
Καλλιθέα-Χαραυγιακός 1-1

8ος όμιλος

Πάμισος-ΑΟ Κατασταρίου (21/1-15:00) ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Εικοσιμίας-Ασπρόπυργος 0-4 (13:30)
ΑΟ Υπάτου-Παναργειακός 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Ερμιονίδα-Μανδραϊκός 3-0
Ένωση Λέρνας-Παναρκαδικός 3-0

Διαβάστε επίσης